هیدئو کوجیما از افشای بازیگری دیگر برای بازی آینده کنایه می‌زند


هیدئو کوجیما مطمئناً می داند که چگونه انتظارات را در مورد رونمایی های آینده افزایش دهد. به تازگی، او کمی برای بازی آینده کوجیما پروداکشنز ارائه کرده است، و با تایید شده‌اند که El Fanina و Shiori Kutsuna در این عنوان رازآلود بازی می‌کنند، این کنایه‌ها جای تعجب ندارند.

اخیراً کوجیما در توییتر یک تیز دیگر را به اشتراک گذاشت که سه سیلوئت را نشان می‌دهد، که دو تای آن‌ها فانینگ و کوتونا هستند که قبلاً تایید شده‌اند، اما کوجیما یک شخصیت مرموز جدید را در پنل مرکزی نمایش می‌دهد. شکننده در Death Strandingگزارش ها قبلاً بیان می کردند که این پروژه مرموز بوده است Death Stranding عاقبت.

تصویر جدید همچنین سه لوگو را در پایین نشان می دهد که به تازگی به عنوان بخشی از تیزر دیگری به اشتراک گذاشته شده است. در همین حال، جف کیگلی، تهیه کننده و مجری مراسم The Game Awards، به توییت کوجیما پاسخ داد و در ادامه پیشنهاداتی مبنی بر رونمایی از بازی در رویداد امروز داد.

کوجیما پروداکشنز در حال حاضر روی عناوین انحصاری ایکس باکس بومی ابری کار می کند. مصرف بیش از حد، با بازی مارگارت کوالی ( Death Stranding). به تازگی تصاویری از گیم پلی این عنوان نیز به بیرون درز کرده است. بیشتر بدانید.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید