Hideki Kamiya Platinum Games را ترک می کند


نویسنده، هیدکی کامیا، سرنیزه اعلام شده است که سازنده این سری، معاون و یکی از بنیانگذاران Platinum Games از سمت خود کناره گیری خواهد کرد. این خبر غافلگیرکننده اخیراً توسط این شرکت در توییتر منتشر شد و تأیید کرد که کامیا در 12 اکتبر، کمتر از یک ماه بعد، Platinum Games را ترک خواهد کرد.

PlatinumGames نوشت: «ما عمیقاً از ایده‌های خلاقانه، رهبری و مشارکت او در رشد PlatinumGames از زمان تأسیس آن تا امروز سپاسگزاریم. “ما معتقدیم که او به عنوان یک سازنده بازی به موفقیت خود ادامه خواهد داد. ما مشتاقانه منتظر همکاری با او هستیم تا صنعت بازی را به مکان بهتری ارتقا دهیم.”

خود کامیا در صفحه توییتر خود این خبر را تایید کرد و گفت که ترک استودیو “به هیچ وجه تصمیم آسانی نیست” و پس از “مطمئنات زیادی بر اساس باورهای خودم” صورت گرفته است.

او افزود: «اما من احساس می‌کنم که این نتیجه بهترین است. “من به خلقت به سبک هیدکی کامیا ادامه خواهم داد. امیدوارم به آن توجه کنید.”

ایکو کامیا البته حرفه ای درخشان در ساخت بازی داشته است. او در کپکام شروع به کار کرد و در ادامه به عنوان تعدادی از مدیران مشهور این شرکت خدمت کرد. Resident Evil 2، Devil May Cry، Okami، و جو زیبا.او در سال 2006 شرکت پلاتینیوم گیمز را تأسیس کرد و به عنوان کارگردان در آنجا خدمت کرد سرنیزه و فوق العاده 101.

همچنین قرار بود کامیا عنوان اکشن مهم بعدی Platinum Games را کارگردانی کند. پروژه GG در حال حاضر مشخص نیست که در غیاب کامیا چه کسی این پروژه را هدایت خواهد کرد یا بعد از ترک PlatinumGames به کجا خواهد رفت.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید