طبق تحلیل ما، به نظر می‌رسد نسخه PS5 Hi-Fi Rush «کمی» بهتر از نسخه Xbox Series X باشد.


یکی از بهترین بازی های موجود در کتابخانه Xbox Series X/S، Hifi rushاخیراً به عنوان بخشی از تلاش های مایکروسافت برای آوردن عناوین شخص اول بیشتر به پلتفرم های رقیب به PS5 مهاجرت کرده است، اما PS5 و سری Xbox اساساً یکسان هستند. به اندازه کافی جالب، در واقع معلوم شد که در کنسول سونی کمی بهتر است.

بر اساس تجزیه و تحلیل فنی Digital Foundry: Hifi rush برای پورت PS5، بازی در هر دو کنسول کم و بیش یکسان است، با “بافت های منطبق، فیلتر ناهمسانگرد، و جزئیات جهان”. با این حال، یکی از چیزهایی که این بازی بهتر از PS5 انجام می دهد، کیفیت سایه ها است. مقایسه در ویدیوی Digital Foundry نشان می‌دهد که نسخه PS5 دارای رندر سایه با وضوح بالاتر در طول بازی است.

تجزیه و تحلیل نشان می دهد که تنها تفاوت بین این دو نسخه، سایه است، و کمی دیگر. در هر صورت، فقط یک تفاوت جزئی است. با این حال، مطمئناً جالب است که این کنسول دارای تفاوت های زیر است: Hifi rush یک مزیت جزئی وجود ندارد که یک تابع شخص اول باشد.

در بررسی ما: Hifi rush برای نسخه PS5 نمره 9/10 بهش دادم. چه از عناوین اکشن شخصیت محور، تصاویر و موسیقی عالی لذت ببرید یا از مبارزات اعتیادآور لذت ببرید. Hifi rush ارزش وقت گذاشتن را دارد ” بازبینی کامل را اینجا بخوانید. بررسی ما از نسخه اصلی Xbox Series X/S را اینجا بخوانید.

Hifi rush موجود بر روی Xbox Series X/S، PS5 و PC.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید