Hi-Fi Rush برای Nintendo Switch 2 – Rumor منتشر خواهد شد


بیش از یک ماه است که اطلاعات زیر در مورد عناوین شخص اول مایکروسافت و سایر عناوین به بیرون درز کرده است: Hifi rush ' برای نینتندو سوییچ و PS5 اعلام خواهد شد و در حالی که انتشار چند پلتفرمی این عنوان ریتم اکشن تحسین شده اخیراً به طور رسمی تایید شده است، تنها برای PS5 تایید شده است.

آیا عدم اشاره به نسخه سوییچ به این معنی است که آنهایی که در اکوسیستم نینتندو هستند به این زودی بازی اکشن Tango Gameworks را دریافت نخواهند کرد؟ به گفته تام هندرسون از Insider Gaming: Hifi rush برای نینتندو سوییچ 2 منتشر خواهد شد، نه برای سوییچ فعلی.

البته، گزارش‌های اخیر قویاً ادعا می‌کنند که کنسول نسل بعدی نینتندو به سه ماهه اول سال 2025 بازگردانده شده است، با اعلام نتیجه به ماه ژوئن، اما احتمالاً هنوز زمان زیادی تا عرضه آن باقی مانده است. Hifi rush حتی اگر دقیق باشد، برای پلتفرم های نینتندو اعلام خواهد شد.

Hifi rush در 19 مارس برای PS5 منتشر خواهد شد. در حال حاضر بر روی Xbox Series X/S و PC موجود است.

سایر عناوین مایکروسافت که برای انتشار چند پلتفرمی برنامه ریزی شده اند عبارتند از: زمین، در تاریخ 16 آوریل برای سوییچ، PS5 و PS4 منتشر شد. دریای دزد، این بازی در تاریخ 30 آوریل برای PS5 منتشر خواهد شد. پمنتو امروز برای PS5، PS4 و Nintendo Switch منتشر شد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید