Hi-Fi Rush، توسعه دهنده Redfall توسط مایکروسافت تعطیل شد


پس از اخراج هایی که در اوایل سال جاری بر Activision Blizzard، ZeniMax و Xbox تأثیر گذاشت، مایکروسافت چهار استودیو اصلی تحت مدیریت Bethesda را تعطیل کرد. آلکان آستین (سقوط قرمز), تانگو بازی Works (Hifi rushاستودیو آلفا داگ (عذاب بزرگبازی‌های Roundhouse به دلیل «اولویت‌بندی مجدد عنوان و منابع» بسته خواهد شد.

در یک ایمیل داخلی که توسط IGN به دست آمده است، مت بوتی، رئیس استودیوی بازی‌سازی ایکس‌باکس، گفت: “این تغییرات عناوین پرتأثیر را در اولویت قرار می‌دهند و میراث کارهای بزرگی را که Bethesda در طول دهه‌ها پرورش داده است، تقویت می‌کند. “این مبتنی بر سرمایه‌گذاری بیشتر در مجموعه ما است. از بازی های موفق و محصولات محبوب جهانی.”

“سرمایه گذاری برای تقویت بیشتر این فرنچایزها و ایجاد موارد جدید مستلزم نگاه کردن به کل تجارت و شناسایی فرصت های مناسب برای موفقیت است. این تغییر در اولویت های عنوان و منابع، به این معنی است که برخی از تیم ها با تیم های دیگر و برخی از همکاران ما همسو خواهند شد. ما را ترک خواهد کرد

پس از بسته شدن، برخی از اعضای Arkane Austin با دیگر استودیوهای Bethesda همکاری خواهند کرد. Roundhouse Games توسط ZeniMax Online Studios ترکیب و توسعه یافته است. کتیبه های بزرگ آنلاین. استودیو Alpha Dog و Tango Gameworks برای همیشه تعطیل می شوند. عذاب بزرگ در 7 آگوست بازنشسته شد (خریدهای درون بازی غیرفعال خواهند شد).

Booty افزود: “ادغام تیم های استودیو Bethesda به ما این امکان را می دهد که در مجموعه بازی ها و IP جدید خود سرمایه گذاری عمیق تری داشته باشیم، در حالی که تعداد کمی از نقش ها را در برخی از تیم های Bethesda Publishing و شرکت Ta حذف کنیم.” مایکروسافت قصد دارد “پشتیبانی کامل، از جمله مزایای پایان کار طبق قوانین محلی، برای کسانی که از طریق اطلاعیه و انتقال امروز تحت تاثیر قرار گرفته اند” ارائه کند.

او همچنین گفت که تعطیلی‌ها “بازتابی از خلاقیت یا مهارت افراد با استعداد در این تیم‌ها یا ریسک‌هایی نیست که آنها برای آزمایش چیزهای جدید متحمل شدند.” ما تصدیق می کنیم که این تغییرات باعث ایجاد اختلال در تیم های مختلف پشتیبانی ZeniMax و Bethesda می شود که بازی های ما را به بازار عرضه می کنند. ما تصمیمات دشواری مانند این می‌گیریم تا توانایی سرمایه‌گذاری بیشتر در سایر بخش‌های مجموعه خود و تمرکز روی بازی‌های اولویت‌دار خود را ایجاد کنیم. ”

نسخه های آتی استودیو Bethesda شامل نسخه های MachineGames می شود ایندیانا جونز و دایره بزرگ، از استودیوی بازی سازی Bethesda. Starfield: Shattered Space، The Elder Scrolls Online: Golden Road، سقوط 76 به روز رسانی Skyline Valley و تیغه مارول از آلکان لیون. شایعه شده است که id Software روی آن کار می کند. DOOM: سال صفر. منتظر به‌روزرسانی‌های بیشتر، به‌ویژه در مورد نمایشگاه Xbox Games در 9 ژوئن باشید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید