Hi-Fi Rush اکنون برای پیش بارگذاری در PS5 در دسترس است


بازی تانگو کار می کند Hifi rush طی چند روز آینده برای PS5 منتشر خواهد شد. با این حال، در این بین، کسانی که این عنوان را خریداری کرده‌اند، می‌توانند آن را از قبل بارگذاری کنند و به محض انتشار آن را پخش کنند. هر آنچه را که باید در مورد نسخه PS5 بدانید در اینجا بیابید.

Hifi rush این یکی از چهار عنوانی است که مایکروسافت اخیراً برای پلتفرم های غیر ایکس باکس به عنوان بخشی از استراتژی چند پلتفرمی جدید خود اعلام کرده است. داستان به دنبال چای است که او درگیر ماموریتی برای کشف یک نقشه شوم توسط Vandelay Technologies می شود. این عنوان که سال گذشته در اولین بازی Xbox Developer_Direct منتشر شد، به دلیل سبک هنری رنگارنگ، مبارزات هک اند اسلش ریتمیک و موسیقی متن عالی، تحسین های گسترده ای را دریافت کرد.

در Xbox Series X/S و PC با Game Pass موجود است. Hifi rush ' در 19 مارس برای PS5 منتشر خواهد شد. در آگوست 2023 تعداد بازیکنان از 3 میلیون نفر گذشت. Datamining اشاره هایی به نسخه نینتندو سوییچ پیدا کرده است، اما شایعه شده است که به سوییچ 2 نیز می آید. به طور خاص گفته می شود که دومی سال آینده منتشر می شود، بنابراین منتظر به روز رسانی های بیشتر باشید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید