Hi-Fi Rush توسط PEGI برای Nintendo Switch رتبه بندی شده است


در اوایل سال جاری، چندین نشت و گزارش ادعا کرد: Hifi rush بازی ریتم-اکشن Tango Gameworks در ابتدا قرار بود برای نینتندو سوییچ منتشر شود، اما در عوض به صورت چند پلتفرمی، فقط برای PS5 منتشر شد، بدون اینکه هیچ اعلام رسمی مبنی بر عرضه آن به کنسول نینتندو وجود نداشته باشد.

اما اکنون، شواهد جدید به نظر می رسد که نشان می دهد ممکن است روزی بالاخره اتفاق بیفتد. هیئت رتبه بندی اروپا اطلاعات بازی پان اروپایی (PEGI) Hifi rush همراه با سایر نسخه های موجود، برای نینتندو سوییچ است. این رتبه بندی می تواند نشان دهنده این باشد که مایکروسافت ممکن است در حال آماده شدن برای معرفی و انتشار عناوین اکشن بر روی پلتفرم نینتندو باشد.

عقب Hifi rush اگرچه برای PS5 معرفی شده بود، اما برای نینتندو سوییچ اعلام نشد و در عوض ادعا می‌شد که برای انتشار بر روی Nintendo Switch 2 برنامه‌ریزی شده بود.

مدیر عامل شرکت ساتیا نادلا اخیراً در مورد برنامه های مایکروسافت برای ادامه انتشار عناوین فرست پارتی چند پلتفرمی صحبت کرده است. “ما متعهد هستیم که با بازیکنان در جایی که هستند ملاقات کنیم و بازی‌های عالی را برای افراد بیشتری در دستگاه‌های بیشتری بیاموزیم.”

Hifi rush در حال حاضر برای Xbox Series X/S، PS5 و PC در دسترس است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید