Hi-Fi Rush پس از بسته شدن استودیو به‌روزرسانی نهایی را دریافت می‌کند


با تعطیلی توسعه دهنده Tango Gameworks توسط مایکروسافت، آخرین عنوان این استودیو این است:Hifi rush-یک به روز رسانی دیگر در راه است. این به روز رسانی که امروز منتشر شد، برای PS5 و PC در دسترس است و شامل تعدادی باگ کوچک در طول بازی است. برای اطلاعات بیشتر، لطفاً یادداشت‌های پچ کامل را در زیر مشاهده کنید.

در ابتدا فقط برای رایانه شخصی و Xbox Series X/S منتشر شد، Hifi rush اوایل سال جاری برای PS5 منتشر شد. همچنین نشانه هایی وجود دارد که نشان می دهد این بازی در نهایت به نینتندو سوییچ خواهد آمد، و قبلاً توسط PEGI برای انتشار بر روی پلتفرم نینتندو رتبه بندی شده است.

Hifi rush بازیکنان به جای Chai قدم می گذارند، زیرا او و تیمی از شورشیان همکار با یک شرکت غول پیکر شیطانی و ربات سنگین روبرو می شوند. در طول راه، چای تبدیل به یک “بزهکار” می شود و اساساً شروع به پیوند دادن کارهای صرف خود با ریتم موسیقی که گوش می کند می کند.

این بازی دارای نبردهای سوم شخص سریع است. شیطان ممکن است گریه کند و یک فرد مسن خدای جنگ این عنوان دارای یک پیچ و تاب است که برای بازیکن سودمندتر است که به دشمنان حمله کند و با ریتم BGM از حملات به موقع فرار کند. این عنوان دارای یک موسیقی متن است که شامل موسیقی هنرمندان از Nine Inch Nails تا The Black Keys می‌شود.

بررسی ما را برای جزئیات بیشتر بخوانید. Hifi rush در PS5.

Hifi rush به روز رسانی 9 یادداشت پچ:

PS5 و PC

  • (تراک 01) کاهش سلامت QA-1MIL به صفر باعث یک مشکل برخورد شد که در آن بازیکن از هندسه خارج می شد. چای اکنون به جای افتادن در پرتگاه به درستی به زمین می افتد.
  • (تراک 01) مشکلی در نیمه دوم ناحیه دوبعدی که در آن دوربین هنگام سقوط از بالابر چای را دنبال نمی کرد، برطرف شد.
  • (تراک 02) مشکلی را برطرف کرد که در آن اگر Recca را در حین شارژ شدن لمس می‌کردید، رتبه نهایی با امتیاز گروه همخوانی نداشت. برخی از مشکلات ممکن است در هنگام تلاش برای استفاده از Gravity Well Macaron در حین مقابله با دشمن رخ دهد. خب این درست شد!
  • (تراک 03) قبلاً اگر مخزن سلامت در طول نبرد با HG-0G مصرف می شد، کات سین ها به درستی پخش نمی شدند. این باگ برطرف شده است، بنابراین می توانید چند حمله دیگر را با صورت خود مسدود کنید. رفع مشکلات متنی مختلف

همه پلتفرم ها

  • (تراک 01) ما همچنین برخی مسائل دیگر را در طول نبرد QA-1MIL، به ویژه در مورد انتقال بین فازها، بررسی کردیم.
  • رفع اشکالات متنی بیشتر آنها متوقف نمی شوند!
  • قیمت نوشیدنی‌ها در دستگاه‌های خودکار Vanlay برای منعکس‌کننده تبدیل ارز محلی تنظیم می‌شود.نویسنده: Joelle Daniels

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید