اعلامیه Hi-Fi Rush DLC ممکن است در نمایشگاه Xbox Game – شایعه


اولین پارتی ایکس باکس امسال ضربه سختی خورد، سقوط قرمز، همچنین خیلی زود پیروز بیرون آمد.Hifi rush، بازی ای که از ناکجاآباد ظاهر شد و همه را غافلگیر کرد. بازی ریتم-اکشن پر جنب و جوش Tango Gameworks از زمان انتشارش هیچ کمبودی نداشته است، و برای کسانی که بیشتر از آن می خواهند، ممکن است به زودی مشابهی وجود داشته باشد.

دستاوردهای جدید پنهان، همانطور که اخیراً توسط یک کاربر Reddit کشف شده استHifi rushبا توجه به سایت ردیابی SteamDB، این موارد اخیراً به باطن استیم اضافه شده‌اند و هر دستاورد یک عنوان مکان‌دار “TBA” به نام خود دارد. اسکرین شات زیر را بررسی کنید.

بسیاری از مردم بلافاصله به محتوای جدید فکر می کنندHifi rushدر حال حاضر در حال آماده سازی است و ممکن است به زودی اعلام شود. با برگزاری نمایشگاه Xbox Games برای 11 ژوئن، این کاملا امکان پذیر است.

در ماه مارس اعلام شد،Hifi rushتعداد بازیکنان از 2 میلیون نفر فراتر رفته است. مدت کوتاهی پس از آن، گزارش‌هایی مبنی بر اینکه این بازی کمتر از انتظارات تجاری مایکروسافت بود، منتشر شد، اما آرون گرینبرگ، مدیر ایکس‌باکس، این گزارش‌ها را تکذیب کرد و گفت که عنوان Tango Gameworks “با رتبه‌بندی‌ها و انتظارات بزرگی مواجه شده است. او آن را “یک موفقیت پیشگامانه” توصیف کرد. که “از هر نظر” موفق بود.

Hifi rushبرای Xbox Series X/S و PC موجود است. بررسی ما از بازی را اینجا بخوانید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید