hi-fi rush

Hi-Fi Rush توسط Tango Gameworks امروز منتشر شد


توسعه‌دهنده ژاپنی Tango Gameworks در چند سال اخیر به خاطر بازی‌های ترسناک بقا شهرت پیدا کرده است.شر در درونسری، اما بازی بعدی قرار است بسیار متفاوت باشد.درست به افشای اطلاعات اخیر، توسعه دهنده در Xbox اخیر و Bethesda Developer_Direct یک اعلامیه با مشخصات بالا ارائه کرد.Hifi rush.

داشتن یک انیمیشن تلطیف شده از زیبایی شناسی،Hifi rushدر نگاه اول، به اندازه کافی واضح است که تانگو قصد دارد یک تجربه منحصر به فرد باشد. بازیکنان احساس می کنند مانند ستاره های راک در یک شهر علمی تخیلی هستند و بازی در درجه اول بر روی مبارزه تمرکز می کند. پیچ و تاب در اینجا این است که این بازی یک بازی کاملاً ریتم محور است، با هر ضربه، پاری، جاخالی دادن، حمله دشمن و سایر اقدامات در مبارزه، ضربانی به موسیقی اضافه می کند.

بازیکنان با رئیس‌هایی (که آهنگ‌های موسیقی مجاز را می‌آورند) روبرو می‌شوند و سطوح مختلفی را طی می‌کنند که هرکدام تم موسیقی متفاوتی دارند. شخصیت‌های همراه نیز در طول داستان شما را همراهی می‌کنند و حملات ترکیبی خاصی را ممکن می‌سازند.

و بزرگترین شگفتی –Hifi rushبیرون آمده استامروزتانگو، بتسدا و مایکروسافت عناوین اکشن سایه ای برای Xbox Series X/S و PC دارند. همچنین از طریق Game Pass در دسترس است. نمایش زیر را بررسی کنید و اطلاعات بیشتر در مورد بازی را از اینجا دریافت کنید.نویسنده: Shubhankar Parijat