سرورهای شلوغ در Helldivers 2 باعث مشکلات ورود و پاداش می شوند


غواص جهنمی 2 این موفقیت بزرگتر از آن چیزی بود که حتی سونی یا استودیوی بازیسازی Arrowhead توسعه دهنده آن انتظار داشتند. مدیر عامل دومی، یوهان پیرستد، اخیراً اعلام کرده است که این بازی حدود 1 میلیون نسخه فروخته است و بیش از 155000 بازیکن همزمان در استیم دارد که آن را به بزرگترین عرضه سونی روی پلتفرم با 360000 فروش در تمام بازی ها تبدیل کرده است. بازیکنان همزمان بیشتری نسبت به افراد به دست آورده است. سکو.

برخی ممکن است حدس بزنند که موفقیت غیرمنتظره باعث شده بازیکنان با مشکلات اتصال و فنی مواجه شوند. Arrowhead اخیراً یک Hotfix برای بازی منتشر کرده است، اما مشکلات سرورها، ورود به سیستم و پاداش‌ها همچنان وجود دارد و همانطور که Pilestedt اخیراً در پیامی که در توییتر منتشر شده توضیح داده است، دلیل آن خرابی غیرمنتظره سرورهای بازی است. این به دلیل ازدحام در سطح است. انجام دادن.

به طور خاص در مورد مشکل عدم تلاش بازیکنان برای ورود به سیستم، Pirestet گفت که سرورهای بازی ممکن است “از حداکثر تعداد درخواست های ورود به سیستم در آن دقیقه خاص تجاوز کنند، و/یا سرور پر است و کسی منتظر است قبل از اجازه درخواست های ورود جدید.” ناشی از “نیاز به خروج از سیستم.” بازیکن وارد شده است. با این حال، Pilested گفت که Arrowhead ظرفیت سرور را افزایش داده است، که باید کمی مشکل را کاهش دهد.

علاوه بر این، مشکلات فنی که در آن بازی گاهی اوقات به خوبی به بازیکنان پاداش نمی‌دهد، انتظار می‌رود تا مدتی باقی بماند. Pilestedt نوشت: «این اصلاح کاهش یافت، اما حل نشد. “و بدون تعمیر و نگهداری اضافی سرور، این هنوز آنطور که در نظر گرفته شده کار نخواهد کرد. اگر با مشکلی مواجه شدید، بازی را مجدداً راه اندازی کنید تا احتمال بازنشانی آن افزایش یابد. این به دلیل ترافیک بالای سرورهای ما است و پاداش ها به درستی ردیابی نمی شوند. در سرورهای ما

خب، اول از همه، تیم توسعه باید بخوابد، اما Pirested می‌گوید که آنها «در عرض چند ساعت» به سر کار باز می‌گردند.

او می نویسد: “من می دانم که مسئله پیشرفت ناامید کننده است، به خصوص برای غواصان تازه کار که به دنبال باز کردن تجهیزات خوب هستند.” مایلیم یک بار دیگر صمیمانه به خاطر مشکلاتی که مشتریانمان در این زمان با آن مواجه هستند عذرخواهی کنیم. لطفاً مطمئن باشید که ما سخت تلاش می کنیم تا این مشکل را حل کنیم. بسیار مهم است که این موضوع را بپذیریم و در ادامه به این موضوع باز خواهیم گشت. چند ساعت آینده.”

علاوه بر به روز رسانی و تعمیر و نگهداری منظم، غواص جهنمی 2 هنگامی که صحبت از پشتیبانی پس از راه‌اندازی می‌شود، موارد بیشتری از جمله افزودنی‌های رایگان در قالب بیوم‌های جدید، اهداف، دشمنان، به‌روزرسانی‌های داستان و موارد دیگر وجود دارد.

غواص جهنمی 2 برای PS5 و PC موجود است. بررسی ما به زودی منتشر خواهد شد، پس با ما همراه باشید.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید