اتومات های Helldivers 2 برگشته اند و عصبانی هستند


هفته گذشته، غواص جهنمی 2 جامعه با موفقیت ماموریت خود را برای نابودی کامل جناح اتوماتون به پایان رساند و بسیاری را متعجب کرد که بازی از اینجا به کجا خواهد رفت. همانطور که بسیاری انتظار داشتند، از اینجا همه چیز بدتر می شود.

جشن های Super Earth به دلیل بازگشت ناگهانی خودکارها کوتاه می شود. به نظر می رسد که گروه قبلی که بازیکنان شکست داده بودند، تنها پیشتاز جناح بوده است و اکنون ربات ها ناوگان عظیمی را در دنیای خود یعنی Cyberstan و سیارات اطراف آن راه اندازی کرده اند.

استودیو بازی Arrowhead دستور بزرگ جدیدی را برای بازیکنان صادر کرده است تا تمرکز خود را روی دستور دادن به Helldivers خود برای “توقف این تهاجم غیرقابل تحریک” متمرکز کنند.

در دستور سرگرد آمده است: «یک ناوگان خودکار در مقیاس بزرگ که به صورت مخفی ساخته شده است، چندین سیاره در بخش والدیس را زیر پا گذاشته است». همانطور که قبلاً گمان می رفت، نیروهای ربات قبلی صرفاً یک پیشتاز بودند.

Major Order همچنین با یک نوع ماموریت جدید “تخلیه دارایی های با ارزش بالا” ارائه می شود. در همین حال، Warbond جدید در 11 آوریل منتشر خواهد شد و سلاح‌ها، شکلک‌ها و موارد دیگر را اضافه می‌کند.

غواص جهنمی 2 برای PS5 و PC موجود است.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید