به نظر می رسد به زودی وسایل نقلیه بیشتری به Helldivers 2 اضافه می شود.


در بدترین حالت غواصان جهنمی 2 اگرچه به نظر می رسد که مشکلات سرور حل شده است، استودیوی بازی سازی Arrowhead شروع به تمرکز مجدد روی برنامه های پس از عرضه بازی (که پس از موفقیت غیرمنتظره تیرانداز تسریع و تقویت کردند) را آغاز کرده است. و در حالی که جزئیات خاصی از این برنامه‌ها هنوز فاش نشده است، به نظر می‌رسد که در حال حاضر شاهد پخش شدن تکه‌هایی از آن‌ها در بازی هستیم.

این کار با داده کاوی فایل‌های بازی شروع شد که نشان می‌داد Arrowhead می‌تواند مکانیزم‌های قابل آزمایش و گروه‌های جدید را اضافه کند. غواص جهنمی 2 به زودی و نه چندان دور، کلیپ‌های گیم‌پلی که مکانیزم را نشان می‌داد به صورت آنلاین منتشر شد و بسیاری را به این حدس رساند که بازیکنان به نوعی توانسته‌اند به محتوایی دسترسی پیدا کنند که به طور رسمی منتشر نشده است.

از آن زمان، کلیپ‌های گیم‌پلی بیشتری منتشر شده است که محتوای جدید بیشتری را به نمایش می‌گذارد که به طور رسمی به بازی اضافه نشده است. به طور خاص، برخی از بازیکنان می توانند چندین نوع وسیله نقلیه مختلف، از جمله وسایل نقلیه recon، کامیون های حامل پرسنل زرهی، و APCهایی که بازیکنان را به تغییر گیربکس دستی برای رانندگی نیاز دارند، در دست بگیرند. می‌توانید همه چیز را در کلیپ زیر، با حسن نیت از Mr_Rebs_@ در توییتر بررسی کنید.

چیزی که مشخص نیست این است که آیا بازیکنان راهی برای دسترسی به محتوای منتشرنشده پیدا می‌کنند یا اینکه خود Arrowhead به‌طور تصادفی این را می‌پاشد تا به جامعه مزه آنچه را که فراتر از بازی است بچشاند. در هر صورت، به نظر می رسد که ظاهر ماشین ها و وسایل نقلیه در گوشه و کنار است. غواص جهنمی 2– باید دید چقدر طول می کشد تا به طور کامل و رسمی به بازی اضافه شوند.

غواص جهنمی 2 برای PS5 و PC موجود است. بررسی ما از بازی را اینجا بخوانید.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید