Helldivers 2 به‌روزرسانی‌های داستانی رایگان پس از عرضه را دریافت خواهد کرد


استودیو بازی arrowhead غواص جهنمی 2 ” در 8 فوریه منتشر شد و اکنون برای پیش بارگذاری روی PS5 و PC در دسترس است. یک کمپین عظیم وعده داده شده است، اما توسعه دهندگان بیوم، دشمنان و اهداف بیشتری را به صورت رایگان اضافه خواهند کرد. پستی در بلاگ پلی استیشن نیز تایید می کند که به روزرسانی های داستان پس از انتشار به صورت رایگان ارائه خواهد شد.

ماهیت این محتوا به جنگ‌های کهکشانی مربوط می‌شود و بازیکنان «شاهد اتفاقات از طریق به‌روزرسانی‌های رایگان برنامه‌ریزی‌شده خواهند بود». دنیای درون بازی “رشد و تغییر خواهد کرد” و “گیم پلی تازه” را با “ابزارهای جدید، چالش های جدید و تهدیدات جدید از سراسر کهکشان” ارائه می دهد. به این ترتیب، بازیکنان می توانند از طریق سیستم War Bonds انتظار آیتم های جدید و باز کردن قفل را داشته باشند.

در همین حال، جنگ کهکشانی در حال تحول جالبی است. غواصان جهنمی کمپین کهکشانی بازیکنان می توانند در Major Orders برای پیشبرد داستان در جامعه یا Personal Orders برای کسب جوایز شرکت کنند. ترمینیدها و خودکارها هیچ کاری انجام نمی دهند، آنها با استراتژی شما سازگار می شوند. در صورت عقب راندن، بازیکنان ممکن است یک ماموریت کاملاً جدید را تجربه کنند.

ممکن است مدتی طول بکشد تا مقیاس بلندمدت کمپین مشخص شود، بنابراین منتظر به‌روزرسانی‌های بیشتر در ماه‌های آینده باشید. “داستان گذشته” ما را بررسی کنید غواص جهنمی 2 برای اطلاعات بیشتر در مورد عنوان اینجا را کلیک کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید