Helldivers 2 در آینده کندتر به روز می شود


توسعه دهنده Arrowhead Game Studios غواص جهنمی 2 ما در حال حرکت به جلو هستیم. همانطور که توسط PC Gamer گزارش شده است، توماس پیترسون، مدیر انجمن بازی، این خبر را در وب سایت رسمی اعلام کرده است. غواص جهنمی 2 سرورهای Discord به استودیوها و بازیکنان این امکان را می‌دهند که از سرعت آهسته‌تر به‌روزرسانی‌ها بهره ببرند.

در همین حال غواص جهنمی 2 از زمان انتشار با سرعت بسیار بالایی به‌روزرسانی شده است، اما استودیو در حال حاضر تصمیم می‌گیرد تا برای آپدیت بعدی بازی وقت بگذارد. هنگامی که یکی از پخش‌کننده‌های سرور Discord پرسید که چه زمانی به‌روزرسانی بعدی منتشر می‌شود، پترسون، که با نام Twinbeard در Discord شناخته می‌شود، گفت که “پس از اتمام آن” منتشر خواهد شد.

ما احساس می‌کنیم که سرعت برای حفظ استانداردهای کیفیتی که می‌خواهیم و شایسته آن هستیم، احتمالاً کمی زیاد است، بنابراین می‌خواهیم بین این وصله و وصله‌های بعدی در دیسکورد زمان بیشتری بگذاریم. اصلاح بسیاری از ریسک‌ها به راحتی می‌تواند جریان کار شما را مختل کند و به منابع بیشتری از آنچه تصور می‌کنید نیاز دارد، نیاز به برنامه‌ریزی، اجرا، نظارت، تنظیم دقیق با رفع‌های فوری و غیره دارد.

پیترسون ادامه داد که استودیو هنوز تصمیم قاطعی در مورد کاهش سرعت به‌روزرسانی‌ها نگرفته است. او گفت: «ما احساس می‌کنیم که کاهش آهنگ شما در کل به نفع ما، شما و بازی خواهد بود.

غواص جهنمی 2آپدیت بعدی برخی از پاترول ها و تخم ریزی های دشمن بازی را به عقب برگرداند. به‌روزرسانی‌های قبلی، تخم‌گذاری‌ها و گشت‌زنی‌ها را به سطوحی رساندند که بسیار دشوار بودند، حتی برای بازیکنان معمولی‌تر بازی که ترجیح می‌دهند با سختی‌های کمتر بازی کنند، در قلمرو «غیر سرگرم‌کننده» قرار می‌گرفتند.

این بازی از زمان انتشار خود به موفقیت چشمگیری دست یافته است و تا به امروز بیش از 12 میلیون نسخه فروش داشته است. برای اطلاعات بیشتر، غواص جهنمی 2، در رایانه شخصی و PS5 موجود است، بررسی ما را بررسی کنید.نویسنده: Joelle Daniels

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید