Helldivers 2 – Warbonds، Super Credits و Superstore Details


استودیو بازی arrowhead غواص جهنمی 2 هفته آینده منتشر خواهد شد و توسعه دهندگان تراکنش های کوچک را تایید کرده اند. با این حال، ما همچنین دیدگاه متفاوتی نسبت به ارز ممتاز با پاس‌های نبرد و باندهای جنگی داریم. ساگار ولوسی، معاون مدیر بازی، آن را “نوع منحصر به فرد سرویس زنده” و معادل “به دست آوردن صندوقچه گنج پر از اسباب بازی” می نامد.

Warbonds “چند صفحه با محتوای قابل بازگشایی” را ارائه می دهد و همچنین دارای یک نسخه ممتاز است که می تواند با Super Credits باز شود. اینها را می توان با پول واقعی خریداری کرد، اما می توان آنها را با “کاوش در نقاط مورد علاقه” در ماموریت های درون بازی نیز به دست آورد. اولین بلیط سربازی غواص جهنمی Mobilize برای همه بازیکنان رایگان است، در حالی که Steeled Veterans یک warbond ممتاز است (در نسخه Super Citizen Edition گنجانده شده است).

هنگامی که warbonds خود را دریافت کردید، از مدال هایی که از تکمیل ماموریت ها، عملیات ها، اهداف و اکتشاف به دست می آورید برای باز کردن موارد جدید استفاده کنید. بر خلاف یک پاس نبرد معمولی، اوراق قرضه نظامی ناپدید نمی شوند. “این برای ما مهم است: Warbonds یک سیستم پاداش‌دهنده و مبتنی بر FOMO نیست. در عوض، تجهیزات Warbond به انباشته شدن ادامه می‌دهند. حتی زمانی که Warbond‌های جدید منتشر می‌شوند، امکان بازنشستگی آنها وجود ندارد. نه، شما می‌توانید آن را انتخاب کنید. بالا و هر زمان که خواستید آن را کامل کنید.»

البته، سوپراستور نیز وجود دارد که می‌توانید از Super Credits برای خرید مجموعه‌های زرهی که به طور منظم می‌چرخند استفاده کنید. غواص جهنمی 2 این بازی در تاریخ 8 فوریه برای PS5 و PC منتشر خواهد شد. برای جزئیات بیشتر بازی و آنچه در راه است اینجا را کلیک کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید