Helldivers 2 – Viper Commandos Warbond در 13 ژوئن اکران خواهد شد


Warbond ممتاز بعدی Arrowhead Game Studios غواصان جهنمی 2 دارم میرم جنگل Viper Commandos Warbond در 13 ژوئن برای PS5 و PC منتشر خواهد شد و سلاح‌ها، مجموعه‌های زرهی، پوسته‌ها و تقویت‌کننده‌های جدید به آن اضافه می‌شود. آن را به صورت عملی در تریلر زیر ببینید.

تسلیحات جدید شامل AR-23A Liberator Carbine است که دارای قابلیت پس زدن کمی بیشتر است اما در فاصله نزدیک بهبود یافته است، و SG-22 Bushwhacker، یک نسخه اره ای با سه لوله که می تواند شلیک یک یا کامل را انجام دهد.

PH-9 Predator و PH-202 Twigsnapper مجموعه‌های زره ​​جدیدی هستند که اولی یک کلاه قرمز زیبا دارد. هر دو دارای Peak Physique Passive هستند که آسیب غوغا و هندلینگ را بهبود می بخشد. اضافه کردن به فانتزی کماندو جنگل، یک چاقوی پرتابی جدید است. همانطور که از نام آن پیداست، می توانید چاقو را به سمت دشمنان پرتاب کنید.

پوسته های جدید الگوهای جدیدی را برای Hellpod، Pelican 1 و Exosuit ارائه می دهند. این اولین مورد برای یک تیرانداز تعاونی است. اینها همچنین شامل شنل های جدید، کارت های بازیکن و شکلک ها هستند. در نهایت، Experimental Infusion وجود دارد، یک تقویت کننده که باعث کاهش آسیب و افزایش سرعت حرکت پس از استفاده از یک محرک می شود.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید