تریلر Helldivers 2 جناح اتوماتیک را معرفی می‌کند، پیش‌سفارش باز است


استودیو بازی arrowhead غواص جهنمی 2 سال آینده منتشر خواهد شد، اما گیم پلی جدید همچنان عرضه خواهد شد. آخرین تریلر، جناح خودکار را معرفی می کند، برخلاف موجودات بیگانه حشره مانندی که در اینجا می بینیم. آنها که به عنوان “هوشمند و بی رحم” معرفی می شوند، به نابودی ابر زمین ها اختصاص یافته اند.

طبیعتاً باید با تفنگ های تهاجمی، موشک انداز و مواد منفجره با آنها مبارزه کنید. اتومات ها ممکن است غرغر مناسبی برای نبردهای تنومند داشته باشند، اما واحدهای تانکر مجهز به اره برقی، شعله افکن و اره برقی نیز وجود دارند. به طور کلی، آنها تغییر جالبی نسبت به دشمنانی دارند که تاکنون دیده‌ایم، اما هنوز هوش آنها را نمی‌دانیم.

غواص جهنمی 2 این بازی در تاریخ 8 فوریه 2024 برای PS5 و PC منتشر خواهد شد. پیش‌سفارش‌ها اکنون باز هستند (و سه مجموعه زره رایگان دریافت خواهید کرد)، با قیمت نسخه استاندارد 39.99 دلار و نسخه Deluxe با قیمت 59.99 دلار. دومی بازی پایه، DP-53 Savior of the Free Armor Set، Will of the People Cape، MP-98 Knight Weapon، Super Citizen Status، Steeled Veterans Premium Warbond و غیره را ارائه می دهد. لطفا برای اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید. همچنین، گیم پلی بیشتر را اینجا ببینید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید