استودیوی Helldivers 2 مدیرعامل جدید را استخدام کرد و Pilestedt به عنوان مدیر ارشد خلاق انتخاب شد


این عنوان با فروش بیش از 12 میلیون نسخه، سریع ترین فروش تاریخ پلی استیشن بود. غواص جهنمی 2 موفقیت آمیزتر از آن چیزی است که هرکسی می توانست پیش بینی کند. این شامل Arrowhead Game Studios می‌شود، تیم توسعه‌دهنده‌ای که بازی را ساخته است و همچنان در تلاش‌های پس از عرضه به ارائه پشتیبانی عالی می‌پردازد. اما با موفقیت ناگهانی و انفجاری بازی، استودیو تغییرات مهمی را در بالا ایجاد می کند تا به سرمایه گذاری بهتر از این موفقیت کمک کند.

غواص جهنمی 2 Johan Pilstedt، مدیر خلاق و رئیس استودیو بازی Arrowhead در توییتر اعلام کرد که از سمت مدیرعاملی استودیو کناره‌گیری می‌کند و در عوض مدیر ارشد خلاقیت خواهد شد تا بیشتر روی جنبه خلاقیت تمرکز کند. پیلستد نوشت: «زمان بیشتری را با تیمم سپری خواهم کرد و 100% روی بازی و جامعه تمرکز خواهم کرد.

این در حالی است که اروهد شمس جرجانی را به عنوان مدیرعامل جدید خود منصوب کرده است. جرجانی قبل از بازنشستگی در سال 2021 بیش از 12 سال در شرکت Paradox Interactive کار کرد. در پارادوکس، او به عنوان یک تهیه کننده شروع به کار کرد و بعداً مدیر ارشد توسعه تجارت شد. زمانی که در پارادوکس بود، در حمل و نقل و انتشار دو بازی اول Arrowhead به عنوان یک استودیو نیز شرکت داشت. جادویی و اثر نمایشی.

پیرستد درباره جرجانی نوشت: “ما خیلی به عقب برمی گردیم، اما من تجارت را به دست کسی نمی سپارم جز او (و او رزومه و عشق خوبی به بازی دارد).

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید