Helldivers 2 تریلر جدیدی را برای رایانه شخصی منتشر کرد که کراس پلی تایید شده است


Arrowhead Game Studios و Sony غواص جهنمی 2 ویژگی های رایانه شخصی خود را برجسته کنید. با این حال، احتمالاً دقیق‌تر است که بگوییم این بازی گیم‌پلی تیراندازی سوم شخص را به نمایش می‌گذارد، از نبرد بی‌رحمانه در برابر باگ‌های بزرگ و خودکارهای بی‌امان تا مردن در آتش دوستانه. آن را در زیر بررسی کنید.

غواص جهنمی 2 این دستگاه تا رزولوشن 4K را در رایانه شخصی پشتیبانی می کند و از ماوس و صفحه کلید پشتیبانی می کند، در حالی که می توانید از DualSense در PS5 نیز استفاده کنید. بازی کراس پلتفرم بین رایانه شخصی و PS5 نیز تایید شده است و به بازیکنان اجازه می دهد تا از سیگنال SOS برای احضار بازیکنان برای پر کردن شکاف های خالی در طول ماموریت استفاده کنند. این عالی است.

در همین حال غواص جهنمی 2 این در 8 فوریه در سراسر جهان برای PS5 و PC منتشر خواهد شد، اما کنفرانس مطبوعاتی سونی در CES 2024 نشان از تاخیر بیشتر تا 28 فوریه داشت. شاید این یک اشتباه بود، زیرا نه Arrowhead و نه PlayStation به طور رسمی چنین چیزی را اعلام نکرده اند. برای اطلاعات بیشتر در مورد عنوان، از جمله الزامات رایانه شخصی، با ما همراه باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید