Helldivers 2 گیم پلی و جزئیات استراتژی جدیدی را اضافه می کند


استودیو سر پیکان Helldiver 2 Johan Pilestedt مدیر خلاقیت و مدیر عامل استودیو عناصر مختلف را تجزیه کرده و گیم پلی و جزئیات جدیدی دریافت کرده است. این یک عنوان Co-op با دیدگاه سوم شخص به جای نمای چشم پرنده است. Helldiver 2 این ویژگی های عجیب و غریبی دارد که می تواند کاملاً وحشیانه باشد.

اولین مورد استراتژی است. اینها ابزارهایی هستند که با دکمه فعال می شوند و از حملات هوایی و هلیپ تا سلاح های قدرتمند را شامل می شوند. انتخاب استراتژی مناسب کلید موفقیت است. به عنوان مثال، اگر شارژر ترمینید برای شما دردسر ایجاد می کند، یک تفنگ بدون پس انداز AT-48 یا یک توپ خودکار AC-8 برای ضربه زدن به زره بیاورید.

همچنین می تواند ژنراتورهای محافظ را احضار کرده و کوله پشتی را برای اهداف دفاعی تهیه کند. هماهنگی مهم است زیرا هر یک از اعضای تیم می تواند یک Stratagem متفاوت را تجهیز کند.البته این است Helldiver 2شلیک دوستانه فعال می شود و متحدان می توانند بر اثر شلیک گلوله یا هر استراتژی که در طول نبرد به آنها می رسد بمیرند. خوشبختانه، Reinforce Stratagem به شما این امکان را می دهد که Helldiver جدیدی را وارد کنید که می تواند از سلاح های Helldiver فوت شده استفاده کند.

با اهداف مشارکتی و اختیاری، کارهای زیادی می توانید در یک نقشه انجام دهید. Helldiver 2 قرار است امسال برای PS5 و PC عرضه شود، پس منتظر جزئیات بیشتر در ماه های آینده باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *