«Helldivers 2» با افزایش فروش نادر در رتبه چهارم جدول فیزیکی بریتانیا قرار گرفت.


در اینجا نمودار هفته گذشته بریتانیا منتشر شده توسط Gfk است. ماریو در مقابل خر کونگ در آن زمان مقام اول را به خود اختصاص دهد جمجمه و استخوان ها من ناامید شدم (با وجود اولین مقام چهارم). کریستوفر درینگ، رئیس GamesIndustry در توییتر گزارش داد که اولی به دلیل کاهش 62 درصدی فروش به رتبه سوم سقوط کرد، در حالی که دومی به دلیل کاهش 68 درصدی فروش به رتبه شانزدهم سقوط کرد. با این حال، موارد جالبی وجود دارد: غواص جهنمی 2.

بازی تیراندازی سوم شخص استودیوی بازیسازی Arrowhead در 8 فوریه برای PS5 و PC عرضه شد و 20 درصد افزایش فروش داشته است و در حال حاضر در رتبه چهارم قرار دارد. این نشان دهنده افزایش فروش برای هفته دوم است که درینگ گفت “بسیار نادر” است. فقط برقص الگوهای مشابهی وجود دارد. این عنوان بسیار خوبی برای عنوانی است که در مورد انداختن مواد منفجره در یک سیاره بیگانه برای ایجاد دموکراسی است.

هنگامی که داده های فروش دیجیتال شما به دست می آید، می توانید ببینید که عملکرد کلی منطقه ای شما چگونه بوده است. سونی آمار فروش را فاش نکرده است، اما مدیر عامل یوهان پیرستد اشاره کرده است که فروش به نزدیک به 3 میلیون دستگاه خواهد رسید. در ارتباط باشید برای به روز رسانی بیشتر. همچنین بررسی های ما را بررسی کنید. غواص جهنمی 2.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید