اصلاح پچ Helldivers 2 باعث می‌شود سلاح‌ها و استراتژی‌های مبتنی بر قوس منجمد شوند


استودیو بازی Arrowhead غواص جهنمی 2تنها یک اصلاح وجود دارد، اما بسیار مهم است. با پچ 1.000.104، بازی دیگر هنگام استفاده از سلاح‌ها و استراتژی‌های مبتنی بر Arc متوقف نمی‌شود.

این مورد در مورد پرتاب کننده قوس، Arc-12 Blitzer اخیراً اضافه شده و برج تسلا استراتاژم صدق می کند. Cutting Edge Warbond اکنون دارای سه مجموعه زره جدید است که مقاومت در برابر آسیب قوس الکتریکی به سلاح های مورد استفاده توسط متحدان را ارائه می دهد. این اصلاح باید به بازیکنان اجازه دهد تا بدون ترس از یخ زدن بازی به سلاح های مبتنی بر Arc تکیه کنند.

غواص جهنمی 2 برای PS5 و PC موجود است. بررسی ما را در اینجا بررسی کنید. از زمان پرتاب، به‌روزرسانی‌های متعددی وجود داشته است، از بلایای سیاره‌ای مانند Firestorm (نرخ تخم‌ریزی عصبی) گرفته تا پرواز ترمینیدها و لباس‌های بیرونی پاتریوت EXO-45. اخیراً یک دستور بزرگ جدید نیز برای از بین بردن اتوماتایی که در حال برنامه ریزی یک “حمله گسترده” هستند، فعال شده است.

باید دید که آیا این تاثیر مشابه تلقیح اخیر Umlaut District را خواهد داشت، به خصوص با توجه به اینکه IIluminate مورد آزمایش قرار می گیرد، بنابراین برای به روز رسانی های بیشتر با ما همراه باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید