Helldivers 2 از بیشترین تعداد کاربران همزمان Halo Infinite در Steam فراتر رفته است


غواصان جهنمی 2 شتاب هیچ نشانه‌ای از کاهش سرعت را نشان نمی‌دهد، به‌طوری‌که اخیراً تیراندازی مشترک از 250000 بازیکن همزمان در Steam فراتر رفته است. همانطور که بسیاری انتظار داشتند، با نزدیک شدن به آخر هفته، این تعداد همچنان در حال افزایش است.

غواصان جهنمی 2 با توجه به SteamDB، تعداد بازیکنان همزمان جدید استیم به 276364 نفر رسید و 135310 بازیکن تا زمان نگارش این بازی را بازی کردند. به هر حال، این بدان معنی است که استودیو بازی Arrowhead و شوتر سونی رکورد بیشترین تعداد بازیکن همزمان را پشت سر گذاشته است. هاله بی نهایت (واقع در 272586).

با توجه به این که هاله بی نهایت بازی چند نفره رایگان است (بر خلاف) غواص جهنمی 2) که دو چندان چشمگیر است. همچنین، هاله بی نهایت پایه پخش کننده رایانه شخصی در چندین پلتفرم پخش شده است و علاوه بر Steam، از طریق Windows Store و Game Pass نیز در دسترس است. غواص جهنمی 2 یک انحصاری Steam است، بنابراین احتمالاً عامل دیگری است که ارزش بررسی دارد.

با توجه به موفقیت غیرمنتظره، غواص جهنمی 2 از زمان عرضه‌اش در اوایل این ماه، بازخوردهای مثبتی دریافت کرده است، اما استودیوی بازیسازی Arrowhead تایید کرده است که قصد دارد برنامه‌های پس از عرضه بازی را تسریع بخشد. ما در حال حاضر روی یک نقشه راه جدید کار می کنیم، بنابراین زمان زیادی نمی گذرد تا اطلاعات بیشتری در مورد محتوای آینده به دست آوریم. انتظار نداشته باشید که PvP به این زودی (یا هرگز) اضافه شود. با این حال، پیشرفت متقابل *احتمالا* در نقطه ای اتفاق می افتد.

غواص جهنمی 2 برای PS5 و PC موجود است. بررسی ما از بازی را اینجا بخوانید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید