Helldivers 2 تا 700000 بازیکن همزمان را پشتیبانی می کند


یوهان پیلستد، مدیر عامل استودیوی بازی Arrowhead در پلتفرم رسانه اجتماعی X (توئیتر سابق) اعلام کرد: غواص جهنمی 2 افزایش سقف سرور برای بازیکنان همزمان. استودیو همچنان انتظار دارد که بازی به محدودیت های سرور، به خصوص در آخر هفته برسد، اما این بدان معناست که بازیکنان بیشتری می توانند بازی کنند و زمان انتظار بیشتری برای ورود به سیستم خواهند داشت. غواص جهنمی 2 قابل تحمل تر خواهد بود.

محدودیت سرور جدید برای بازیکنان همزمان غواص جهنمی 2 تعداد بازیکنان همزمان روی رایانه شخصی و PS5 روی هم 700000 نفر است که تقریباً 50 درصد بیشتر از محدودیت قبلی 450000 بازیکن همزمان است. پیرستد در مجموعه‌ای از توییت‌هایی که از آن زمان حذف شده‌اند، همچنین فاش کرد که استودیوها با دقت در حال افزایش سقف‌ها در صورت نیاز برای جلوگیری از سقوط مجدد هستند.

پیرستت گفت: «امشب به‌روزرسانی نهایی را داریم. ما حداکثر سقف CCU را به 700,000 به روز کرده ایم. متأسفانه، ما انتظار داریم که CCU ها به آن سطح برسند. ما معتقدیم که تاخیر بسیار قابل تحمل تر خواهد شد.”

در توییت اعلامیه، Pilestedt همچنین گفت که برخی بهبودهای نهایی در زیرساخت سرور انجام خواهد شد. غواص جهنمی 2، منجر به بهبودهایی برای هجوم بازیکنانی شد که انتظار می رود این آخر هفته به بازی بپیوندند.

غواص جهنمی 2 در رایانه شخصی و PS5 موجود است. این بازی برای استودیو بسیار محبوب بود و حتی آن را در لیست 20 برتر تاریخ استیم برای بازیکنان همزمان قرار داد. برای اطلاعات بیشتر در مورد بازی، بررسی ما را بخوانید. در اینجا جزئیاتی در مورد نحوه ساخت بازی با استفاده از یک موتور منسوخ و بدون پشتیبانی وجود دارد.

نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید