Helldivers 2 از Marvel's Spider-Man 2 در بریتانیا پیشی گرفته است


غواص جهنمی 2 از زمان انتشار دو ماه پیش، شتاب قابل توجهی را از نظر فروش و تعداد بازیکنان حفظ کرده است و به پرفروش‌ترین بازی مارس در بریتانیا و پرفروش‌ترین بازی در منطقه برای دومین ماه متوالی (از طریق GamesIndustry) تبدیل شده است.

در واقع، بر اساس هشت هفته اول، با توجه به داده های منتشر شده توسط GSD; غواصان جهنمی 2 در حال حاضر فروش در واقع بالاتر از آن است مرد عنکبوتی مارول 2 8 هفته اول البته تیراندازی Arrowhead بر خلاف نسخه انحصاری PS5 با قیمت 70 پوند، ارزان‌تر است، اما برای رایانه‌های شخصی نیز موجود است. مرد عنکبوتی مارول 2.

از سوی دیگر در جایگاه سوم، جزم اژدها 2، و فاینال فانتزی 7 معکوس اگرچه دومی از نظر فنی در آخرین روز فوریه راه اندازی شد، اما در دوره ردیابی مارس گنجانده شده است، بنابراین تمام فروش ها در این نمودارها گنجانده شده است. در جایگاه چهارم یک نسخه جدید دیگر قرار دارد. WWE 2K24در چهار هفته اول 8 درصد بیشتر از بازی سال گذشته فروخت.

مارس همچنین شاهد عرضه عناوین جدید قابل توجه دیگری از جمله: ظهور رونین و پرنسس هلو: زمان نمایش!با این حال، هیچ یک در رده 10 برتر قرار نگرفتند، با رتبه اولی 21 و دومی در رتبه 30. در زیر می توانید 10 کامل برتر را بررسی کنید.

از نظر سخت افزاری، بیش از 117000 کنسول در ماه مارس در بریتانیا فروخته شد که 22 درصد نسبت به ماه قبل افزایش داشت اما نسبت به مارس سال گذشته 15 درصد کاهش داشت. در رتبه اول PS5 قرار داشت که فروش آن از فوریه 25 درصد افزایش یافت اما از مارس 2023 9 درصد کاهش یافت. Switch با افزایش 20 درصدی فروش نسبت به فوریه، اما کاهش به همان میزان از مارس 2023 در جایگاه دوم قرار گرفت. دومی Xbox Series X/S بود که 19 درصد در ماه نسبت به ماه افزایش داشت اما سالانه 18 درصد کاهش داشت.

نهعنوان
1.غواص جهنمی 2
2.EA Sports FC 24
3.جزم اژدها 2
چهارWWE 2K24
پنج.فاینال فانتزی 7 معکوس
6.محاصره رنگین کمان شش
7.فرماندهی و تسخیر: عمومی
8.سرقت بزرگ خودکار 5
9.میراث هاگوارتز
ده.Command and Conquer: Red Alert 2نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید