تحلیلگر Circana می گوید که Helldivers 2 یک موفقیت بزرگ در رایانه شخصی و PS5 است


جزم اژدها 2 این بازی با اختلاف زیادی بزرگترین برنده در فروش بازی های ویدیویی ایالات متحده در ماه مارس بود. غواص جهنمی 2 من خیلی عقب نبودم تیراندازی Co-op Arrowhead نه تنها پرفروش‌ترین عنوان پرمیوم تا به امروز در سال جاری است، بلکه هفتمین عنوان بهترین عنوان منتشر شده توسط سونی در ایالات متحده با فروش دلاری در هر Circana است.

همانطور که مت پیسکاتلا، تحلیلگر و مدیر اجرایی Circana در توییتر خود نوشت، بخش قابل توجهی از این موفقیت به دلیل نسخه رایانه شخصی است. رایانه های شخصی کمک زیادی به موفقیت کسب و کارها کرده اند. غواص جهنمی 2 در ایالات متحده. در کامپیوتر شما، غواص جهنمی 2 این در حال حاضر هفتمین بازی پرفروشی است که سونی تا کنون منتشر کرده است. بدون رایانه شخصی، در این مرحله در بین 20 نفر برتر قرار نخواهیم داشت. ”

علاوه بر این، از زمان انتشار (از جمله آوریل)، از نظر کاربران فعال ماهانه در صدر استیم قرار گرفته است. با این حال، نظرات قبلی برخی از افراد را ناراحت کرد و آنها را به این باور رساند: غواص جهنمی 2 بدون نسخه PC کار نمی کرد. پیسکاتلا توضیح داد: “فقط به این دلیل که موفقیت PC SKU را در اینجا برجسته می کنم، نمی گویم که PlayStation SKU نیز موفق نبوده است، FYI.”

طبیعتا این کافی نبود و در توییت دیگری اضافه کرد: برای روشن شدن، فقط نسخه PS5 غواص جهنمی 2 پرفروش ترین بازی در ایالات متحده تا به امروز. همین امر در مورد نسخه PC نیز صدق می کند. به عبارت ساده، «هر دو نسخه موفقیت‌های بزرگی هستند.»

ارقام فروش به روز شده برای غواص جهنمی 2 محتویات هنوز فاش نشده است، اما تخمین زده می شود که بیش از 8 میلیون نسخه فروخته شده است. برای جزئیات بیشتر بررسی ما را بخوانید. تغییرات عظیمی از آن زمان ایجاد شده است، از جمله یک پچ تعادل که تقریباً هر سلاح و استراتژی بازی را تغییر می دهد.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید