«Helldivers 2» تقریباً 1 میلیون نسخه فروخت


علیرغم برخی مشکلات مربوط به خواستگاری در زمان عرضه، استودیو بازی Arrowhead غواص جهنمی 2 عملکرد قوی بود و به اوج 155926 بازیکن همزمان در Steam رسید. بازی تیراندازی سوم شخص نیز پرفروش‌ترین بازی استیم و استودیو پلی‌استیشن است که تا به امروز در قفسه‌های فروشگاه‌ها عرضه شده است.

در مورد فروش، یوهان پیرستد، مدیر عامل استودیو در توییتر فاش کرد: “در حال حاضر حدود 1 میلیون است.” مشخص نیست که آیا این فقط Steam است یا اینکه شامل فروش پلی استیشن 5 نیز می شود. «سخت است که بگوییم» آیا سونی بیانیه‌ای در مورد فروش صادر خواهد کرد یا خیر (اگرچه او «نمی‌توانست بفهمد که چرا این یک راز است»). با این حال، Pirestedt اذعان کرد که توسعه دهنده “حداقل برآوردها را به طور دقیق انجام می دهد.”

به عنوان دنباله ای برای بازی تیراندازی از بالا به پایین Helldivers, Helldivers 2 توسعه آن نزدیک به هشت سال طول کشید. این یک بازی تیراندازی سوم شخص است که بار دیگر Super Earth در حال مبارزه با Therminid در سیارات مختلف است. یک جناح جدید به نام Automata نیز یک تهدید محسوب می شود و بازیکنان برای عقب راندن آنها در یک مبارزات جنگ کهکشانی عظیم شرکت می کنند.

غواص جهنمی 2 به‌روزرسانی‌های رایگان داستان را برای پیشبرد طرح جنگ کهکشانی، به‌علاوه دشمنان، بیوم‌ها و اهداف جدید دریافت کنید. Arrowhead همچنین به مشکلاتی مانند مسائل مربوط به خواستگاری پرداخته است و آخرین پچ نیز چندین خرابی را برطرف می کند. در ضمن منتظر بروزرسانی های بیشتر باشید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید