Helldivers 2 به‌روزرسانی جدید روی رایانه شخصی دریافت می‌کند، خرابی‌ها و خواستگاری‌ها را برطرف می‌کند


غواص جهنمی 2 در حال دریافت به‌روزرسانی جدیدی بر روی رایانه شخصی است که امیدوار است بتواند بسیاری از خرابی‌هایی که بازیکنان با آن مواجه هستند را برطرف کند و همچنین بهبودهایی را در خواستگاری آنلاین بازی ایجاد کند. این آپدیت در حال حاضر برای رایانه شخصی منتشر شده است و برای نسخه PS5 نیز اعمال خواهد شد. غواص جهنمی 2 در تاریخ بعدی

در بیانیه ای که در کنار این پچ منتشر شده است، استودیو اذعان می کند که این به روز رسانی تنها اولین قدم در حل مشکلات است، به ویژه در مورد خواستگاری.راه حل کامل برای حل مشکلات همسریابی غواص جهنمی 2 احتمالا زمان بیشتری می برد.

این استودیو در بیانیه ای گفت: “با این ساخت جدید، ما توانستیم نرخ موفقیت همسریابی را بیشتر بهبود ببخشیم، اما متأسفانه هنوز به آنجا نرسیده ایم.” ممکن است چندین روز دیگر طول بکشد تا راه حل کامل به طور کامل عملیاتی شود.

این استودیو همچنین خاطرنشان می کند که اگر بازیکنان به جای استفاده از گزینه بازی سریع درون بازی، به دنبال یک سیاره باشند و سعی کنند به یک بازی فعال بپیوندند، به نظر می رسد که خواستگاری درصد موفقیت بیشتری دارد.

استودیوی بازی سازی Arrowhead در اوایل این هفته اعلام کرد که سخت در تلاش است تا مشکلاتی را که بازیکنان از نظر ثبات کلی بازی با آن روبرو هستند و به درستی کار نمی کند، برطرف کنند. این استودیو همچنین اخیراً دلیل استفاده از GameGuard را به عنوان یک اقدام ضد تقلب را فاش کرده است.

غواص جهنمی 2 این هفته برای PC و PS5 منتشر شد. یادداشت های پچ کامل را در زیر بررسی کنید.

تصحیح

  • این نسخه مشکلات زیر را برطرف می کند:
  • ما مشکلی را برطرف کردیم که در آن فشار دادن ESC برای باز کردن منو یا فشار دادن O برای باز کردن برگه اجتماعی باعث خرابی می‌شد.
  • بازی دیگر بعد از خواستگاری خراب نمی شود.
  • بهبودهای کلی خواستگاری
  • پس از تعامل با اسلحه خانه قبل از اولین شیرجه، سقوط را حل کرد.
  • مشکلی که در آن مجهز کردن MP-98 Knight باعث خرابی دسکتاپ می‌شد، حل شد.

مشکلات شناخته شده

  • اینها مشکلات معرفی شده توسط این پچ هستند که ما در حال حاضر روی آن کار می کنیم یا مشکلات نسخه های قبلی که هنوز برطرف نشده اند.
  • ممکن است بازیکنان همچنان در هنگام خواستگاری بی ثباتی را تجربه کنند.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید