کارگردان «Helldivers 2» امیدوار است این مجموعه بزرگترین مجموعه پلی استیشن باشد


غواص جهنمی 2 این چیزی جز یک افشاگری نیست و به موفقیتی انتقادی و تجاری دست می یابد که حتی سونی و توسعه دهنده بازی Arrowhead استودیو فقط می توانستند رویای آن را داشته باشند.اما با وجود این همه موفقیت، آیا به یکی از دارایی های بزرگ پلی استیشن تبدیل شده است؟ غواص جهنمی 2 – امیدوارم روزی به آن سطح برسم.

پس از اندیشیدن به شوخی به دلایل، غواص جهنمی 2 '' از نظر گرافیکی به عنوان بزرگترین دارایی سونی و نینتندو نشان داده نمی شد، اما زمانی که یکی از طرفداران عقیده داشت که این سری هنوز به آن سطح نرسیده است، Pirested پاسخ داد: احمقانه است که در آینده ممکن است به حقیقت بپیوندد … احساس می شود … یک رویای کودکی به حقیقت پیوست. ”

البته هنوز روزهای اولیه است، اما تقریباً دو ماه است که عرضه شده است. غواص جهنمی 2 فقط قراره قوی تر بشه علاوه بر شکستن رکوردهای سونی در استیم و تبدیل شدن به عنوان پرفروش‌ترین بازی سال تا کنون در ایالات متحده، این شوتر کو-آپ به لطف به‌روزرسانی‌های عالی پس از عرضه و داستان‌گویی زنده، سالم بوده است. همچنین یک بازیکن قوی را حفظ کرده است. پایه.

سونی هنوز آمار فروش این بازی را منتشر نکرده است، اما تحلیلگران تخمین می زنند که بیش از 8 میلیون نسخه از آن فروخته شده است.

غواص جهنمی 2 برای PS5 و PC موجود است. بررسی ما از بازی را اینجا بخوانید.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید