توسعه دهندگان Helldivers 2 روی “چیزی واقعا شگفت انگیز” کار می کنند


و غواص جهنمی 2 معلوم شد که این موفقیت بسیار بزرگتر از آن چیزی بود که هر کسی انتظار داشت. سونی و استودیوی بازی سازی Arrowhead در حال کار بر روی حل بسیاری از مشکلات فنی و سروری هستند که بازی به دلیل شلوغی سرورها از زمان انتشار آن با آن مواجه شده است، اما به نظر می رسد مشکلی در این زمینه وجود دارد. داره کنترل میشه

یوهان پیرستد، مدیر عامل استودیو بازی Arrowhead در توییتر فاش کرد که این اولین آخر هفته از زمان عرضه بازی است. غواصان جهنمی 2 سرور شروع به “دست زدن به همه بازیکنان با موفقیت” کرد. جالب اینجاست که Pilestedt می گوید که گام بعدی برای Arrowhead بازگشت به برنامه های پس از عرضه بازی است، زیرا به نظر می رسد وضعیت سرور در حال تثبیت است.

او نوشت: «اکنون زمان داریم تا روی بهبود عنوان و از سرگیری برنامه های اولیه خود تمرکز کنیم. “چیزهای هیجان انگیز زیادی در راه است!”

در توییت دیگری، Pirestet اضافه کرد که کار مرتبط با سرور “در این مرحله فقط یک بهینه سازی است” به لطف “پشتیبانی عالی مهندسان برتر سونی”. در همین حال، تیم Arrowhead در حال کار بر روی چیزی واقعا عالی است.

در مورد چه چیزی غواصان جهنمی 2 باید دید برنامه های پس از عرضه چه خواهد شد. قبل از انتشار بازی، Arrowhead اعلام کرد که یک آپدیت رایگان، دشمنان، بیوم، اهداف و محتوای داستانی جدیدی را اضافه می کند، اما پس از موفقیت غیرمنتظره بازی، استودیو اعلام کرده است که برنامه های خود را “شتاب بخشیده و ارتقا می بخشد.” در حال بررسی هستند.

در همین حال، Pirestedt گفت که پیشرفت متقاطع چیزی است که Arrowhead “احتمالا” به دنبال اضافه کردن آن در آینده است. از سوی دیگر، احتمالا تا زمانی که PvP اضافه نشده نباید نفسمان را حبس کنیم.

غواص جهنمی 2 برای PS5 و PC موجود است. بررسی ما از بازی را اینجا بخوانید.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید