توسعه دهندگان Helldivers 2 در حال کار بر روی یک نقشه راه جدید هستند


استودیو بازی arrowhead غواص جهنمی 2 همچنان یک موفقیت بزرگ است و به بیش از 255000 بازیکن همزمان در Steam رسیده است. توسعه‌دهنده وعده دشمنان، اهداف، به‌روزرسانی‌های داستان و بیوم‌های جدیدی را داده است (بدون برنامه‌ریزی PvP)، اما بسیاری از آنها می‌پرسند آیا نقشه‌ای برای محتوای آینده وجود دارد یا خیر.

مدیرعامل یوهان پیرستد در توییتر گفت که تیم در حال کار روی آن است. با این حال، به نظر می رسد که این یک نقشه راه جدید است، زیرا نقشه قبلی “در مقایسه با آنچه که ما در حال حاضر می خواهیم انجام دهیم بسیار قدیمی بود.” با توجه به اینکه Arrowhead اخیراً دو سیاره جدید را برای هجوم ناگهانی خودکارها باز کرده و امیدوار است تیم خود را برای محتوای آینده گسترش دهد، استودیو برنامه های بزرگی در دست اجرا دارد. و به نظر می رسد.

منتظر جزئیات و به روز رسانی های بیشتر در روزهای آینده باشید. غواص جهنمی 2 برای PS5 و PC موجود است. توسعه آن نزدیک به هشت سال طول کشید و تا 11 فوریه، تقریباً 1 میلیون دستگاه فروخته بود، اما این تعداد احتمالاً اکنون بسیار بیشتر است. بررسی ما و 15 چیزی که آنها در مورد این بازی به شما نمی گویند را در اینجا بررسی کنید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید