توسعه دهنده Helldivers 2 به دلیل ازدحام سرور، محدودیت پخش همزمان را به 450000 افزایش داد.


استودیوی بازی سازی Arrowhead نمی توانست چنین چیزی را پیش بینی کند غواص جهنمی 2 این بدان معناست که این تیراندازی مشترک بسیار گسترده‌تر و پیوسته‌تر از آنچه که سازندگان برای آن آماده کرده بودند، پخش می‌شود. از زمان عرضه بازی، هر دو بازیکن PS5 و PC مشکلات زیادی را در بازی تجربه کرده‌اند که ازدحام بیش از حد سرور باعث ایجاد همه چیز از باگ‌های مربوط به پیشرفت گرفته تا مشکلات اتصال و موارد دیگر شده است.

البته Arrowhead به کار خود برای رفع این مشکلات ادامه می دهد و آخرین گام افزایش یک بار دیگر ظرفیت سرورهای بازی است.در پیامی که به صورت رسمی به اشتراک گذاشته شد غواص جهنمی این استودیو فاش کرد که ظرفیت سرور به 450000 بازیکن همزمان در هر دو پلتفرم افزایش یافته است، اما توجه داشته باشید که مشکلات مربوط به پیشرفت و اتصال ممکن است همچنان وجود داشته باشد.

میستی هارت، نماینده پشتیبانی بازیکنان Arrowhead (از طریق Reddit) نوشت: «اوایل امشب، به دلیل افزایش ناگهانی بازیکنان همزمان، مشکلات مربوط به سرور را تجربه کردیم. “این باعث شد که برخی از پرداخت‌های ماموریت با شکست مواجه شوند و برخی از بازیکنان به کشتی بازگردانده شوند یا از سیستم خارج شوند. تیم ما شبانه روز در حال کار برای حل این مشکلات است. اگرچه ما توانسته‌ایم برخی از دلایل را کاهش دهیم، اما هنوز در حال مبارزه هستیم. برای انطباق با گسترش مورد نیاز برای جای دادن همه Helldivers.

“در نتیجه، ما مجبور شدیم تعداد بازیکنان همزمان را به تقریباً 450000 محدود کنیم تا ثبات سرور را بیشتر کنیم. ما به همکاری با شرکای خود برای افزایش این محدودیت ادامه خواهیم داد. اگر چنین شد، لطفاً بازی را مجدداً راه اندازی کنید تا از همگام سازی خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. با تشکر از شما بخاطر صبوری شما.”

این اولین باری نیست که Arrowhead مجبور است ظرفیت سرور را برای مقابله با مشکل مشابه افزایش دهد. هفته گذشته، توسعه دهنده فاش کرد که سقف بازیکنان همزمان را به 360000 در هر دو پلتفرم افزایش داده است، اما این سقف ظرف چند دقیقه برآورده می شود (و از آن فراتر می رود). اگرچه ممکن است برای برخی آزاردهنده باشد، اما مواجهه با موفقیت های غیرمنتظره و گسترده مطمئناً مشکل خوبی است.

درآخر هفنه، غواص جهنمی 2 تنها در Steam به اوج بیش از 333000 بازیکن رسید و بالاترین رکورد مگاتون برای بازیکنان همزمان را پشت سر گذاشت. سرنوشت 2 و میدان ستاره، قبلا سبقت گرفته شده بود هاله بی نهایت به همین ترتیب. این بزرگترین بازی سونی در Steam تاکنون است که از هر بازی دیگری پیشی گرفته است. خدای جنگ و مرد عنکبوتی مارول.

در بررسی بازی به آن امتیاز 8/10 دادیم و گفتیم:غواص جهنمی 2 این در اصل اولین بازی است، با این تفاوت که بزرگتر، پر سر و صداتر و حماسی تر است. برخی مسائل خواستگاری و کیفیت زندگی بسیار مورد نیاز است، اما سرگرم کننده و جذاب است. ” بازبینی کامل را اینجا بخوانید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید