توسعه‌دهنده «Helldivers 2» احساس می‌کند که تغییرات تعادل در برخی زمینه‌ها بسیار زیاد است.


بحران پیوند اکانت PSN استودیو بازی Arrowhead حل شده است. غواص جهنمی 2، بازیکنان به نگرانی در مورد تعادل بازگشتند. این به دنبال به‌روزرسانی اصلی ماه گذشته است که سلاح‌ها، استراتژی‌ها و موارد دیگر را بهینه‌سازی می‌کرد، اما از زمان ساخت Railgun nerf، موضوع بحث‌های مداومی بوده است.

یوهان پیرستت، مدیر خلاق و مدیرعامل استودیو، در پاسخ به یکی از کاربران توییتر که گفته بود تغییرات تعادل در چند ماه گذشته بازی را «غیر سرگرم کننده» و «اساساً غیرقابل بازی» کرده است، گفت: در برخی مناطق. من قصد دارم در مورد رویکردهای تعادل با تیمم بحث کنم. به نظر می رسد هر بار که کسی کار سرگرم کننده ای برای انجام دادن پیدا می کند، لذت از بین می رود. ”

پیرستد همچنین اعتراف کرد که حرکت از یک اسلحه به سلاح دیگر “احساس خوبی نداشت” به دلیل نرف ها. باید دید توسعه دهندگان چگونه رویکرد خود را در هفته ها (یا ماه های آینده) تغییر خواهند داد. اخیراً ما سه سلاح اصلی جدید را معرفی کردیم: AR-61 Tenderizer، SMG-72 Pummeler و PLAS-101 Purifier، و همچنین نارنجک ضربه زننده G-13 و P-113 Verdict with Polar Patriots Premium War Bond سلاح بعدی منتشر شد

غواص جهنمی 2 برای PS5 و PC در دسترس است (مگر اینکه در بسیاری از کشورها زندگی می کنید که در Steam در دسترس نیست). به گفته مت پیسکاتلا، تحلیلگر سیرکانا، علیرغم تغییرات نامطلوب تعادل، هنوز هم در هر دو پلتفرم یک “هدف بزرگ” است.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید