توسعه‌دهندگان Helldivers 2 رفع‌های فوری برای مشکلات و خرابی‌های خواستگاری اعلام می‌کنند


استودیوی بازی سازی Arrowhead بیانیه ای منتشر کرده و اعلام کرده است که به طور فعال در حال کار بر روی رفع مشکلات موجود در نسخه رایانه شخصی است. غواص جهنمی 2. در مورد پلتفرم رسانه اجتماعی X (توئیتر سابق)، مدیر بازی Mikael Eriksson در بیانیه ای گفت که این استودیو یک پچ برای X ایجاد کرده است. غواص جهنمی 2، ابتدا بر روی رایانه شخصی و سپس نسخه PS5 بازی منتشر می شود.

اریکسون در بیانیه‌ای گفت: «ما یک پچ ایجاد کرده‌ایم و در شرف شروع بازی با شما هستیم تا ببینیم آیا آن‌طور که در نظر گرفته شده کار می‌کند یا خیر». “در صورت موفقیت آمیز بودن، ما آن را راه اندازی می کنیم و آن را ابتدا در انجمن Steam و سپس برای بازیکنان PS5 در اسرع وقت ارائه خواهیم کرد.”

نسخه PC به تازگی منتشر شده است غواص جهنمی 2 انتقادات زیادی از سوی بازیکنان PC دریافت کرده است. در زمان نگارش، میانگین بررسی Steam برای این بازی یک رتبه “مخلوط” است. در حالی که بسیاری از بررسی‌های Steam گیم‌پلی و سایر جنبه‌های عنوان را ستایش می‌کنند، به نظر می‌رسد مشکلات مربوط به خواستگاری و باگ‌های جدی که بازیکنان را از بازی کردن بازی باز می‌دارد، دلیل اصلی نقدهای منفی هستند.

با این حال، با وجود رتبه بندی “مخلوط”؛ غواص جهنمی 2 راه اندازی بر روی کامپیوتر بسیار موفقیت آمیز بود. در روز عرضه، بازی بیش از 57000 بازیکن همزمان در استیم داشت. تا زمان نگارش این مقاله، تعداد بازیکنان همزمان این بازی به بالاترین حد خود یعنی 67809 رسیده است که آن را به یکی از بهترین بازی‌های سونی که بر روی رایانه شخصی عرضه شده است تبدیل کرده است.

غواص جهنمی 2 در رایانه شخصی و PS5 موجود است. همچنین انتظار می‌رود که این بازی در قالب به‌روزرسانی‌هایی که دشمنان، بیوم‌ها، اهداف و غیره جدید را به همراه خواهد داشت، پشتیبانی دریافت کند. به روز رسانی رایگان داستان نیز برنامه ریزی شده است.

نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید