گزارش شده است که Helldivers 2 Datamine به استراتژی جدید اشاره می کند و جناح ها را روشن می کند


و غواص جهنمی 2 پس از اولین آخر هفته بدون مشکل سرور، Arrowhead Game Studios در حال کار بر روی بهبودها و محتوای آینده است. بر اساس داده کاوی انجام شده توسط استودال کاربر Reddit، به نظر می رسد که در حال حاضر دارای برخی از دارایی ها و ویژگی های استفاده نشده از جمله استراتژی های جدید است.

به نظر می رسد “DropoffCombatWalker” به Exosuit که پس از پرتاب دیده می شود اشاره دارد، اما استراتژی های دیگری نیز ذکر شده است، مانند “BugThumper”، “MedicBackpack”، “DisplacementBackpack”، “MiniMissiles” و حتی “Nuke”.به نظر می رسد که طرفداران Illuminate نیز وجود دارند غواص جهنمی 1 دیر یا زود خواهد آمد.

چندین نوع دشمن از جمله ایلوزیونیست ها، ابلیسک ها و طردشدگان ذکر شده است. با این حال، طبق گزارش ها، برخی از انواع واحدهای جدید، از جمله Adepts نیز وجود خواهند داشت که می توانند متحدان را احضار کنند. مسیر یاب و احضار کننده باید منتظر جزئیات بیشتر و اعلام رسمی باشیم.

غواص جهنمی 2 برای PS5 و PC در دسترس است و اخیراً از 450000 بازیکن همزمان در Steam عبور کرده است. Arrowhead در پی موفقیت انفجاری بازی بر روی نقشه راه جدیدی کار می کند. منتظر به روز رسانی ها باشید و بررسی های ما را در اینجا بررسی کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید