داده کاوی Helldivers 2 استراتژی شعله ور شدن نور مداری را آشکار می کند


غواصان جهنمی 2 به‌روزرسانی‌ها و وصله‌ها با سرعت ثابتی به دست می‌آیند و استودیو بازی Arrowhead با سرعتی مناسب از تیراندازی Co-op پشتیبانی می‌کند. هیچ‌کس نمی‌داند که این استودیو در هفته‌ها و ماه‌های آینده چه چیزی را برای این بازی در نظر گرفته است، اما ممکن است بازیکنان حداقل یک استراتژی را که توسعه‌دهندگان در پشت صحنه روی آن کار می‌کنند، کشف کرده باشند.

طبق آنچه که داده ماینر Tier5NPC در Reddit به اشتراک گذاشته است، غواصان جهنمی 2 یک روز ممکن است استراتژی به نام “شعله های نور مداری” دریافت کنیم. این استراتژی که حدود 20 تا 25 ثانیه طول می کشد و با خنک شدن حدود 30 ثانیه، همانطور که از نامش پیداست، می تواند مناطق کم نور را روشن کند. با این حال، توانایی جذب دشمنان را نیز دارد، اما بازیکنان نیز می توانند راه هایی برای استفاده از آن به نفع خود بیابند. به عنوان مثال، از این استراتژی به عنوان وسیله ای برای پرت کردن حواس دشمن استفاده کنید.

مثل همیشه در مورد نشت داده ها، هیچ تضمینی وجود ندارد که این محتوا با وجود کارهای انجام شده توسط Arrowhead Game Studios هرگز به چشم بیاید، و اگر این اتفاق بیفتد، همان نسخه ای خواهد بود که در این لو رفته است که اتفاق خواهد افتاد. هیچ کس نمی داند چقدر طول می کشد تا ما تأیید رسمی مبنی بر اینکه این استراتژی به بازی می آید، در صورت تحقق آن، چقدر طول می کشد.

غواصان جهنمی 2 برای PS5 و PC موجود است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید