Helldivers 2 از 400000 بازیکن همزمان در Steam پیشی گرفت و از Grand Theft Auto 5 پیشی گرفت.


استودیو بازی arrowhead غواص جهنمی 2 به یک نقطه عطف بزرگ دیگر دست یافته است. تعداد بازیکنان همزمان Steam به 409367 نفر رسید و از بازیکنان Rockstar Games پیشی گرفت. سرقت بزرگ خودکار 5 (حدود نه سال پیش تعداد بازیکنان همزمان روی پلتفرم به 364548 نفر رسید). این پس از آن است که اخیراً از تعداد بازیکنان فراتر رفته است. میدان ستاره و سرنوشت 2، توسعه دهندگان مجبور شدند محدودیت پخش کننده های همزمان را به دلیل ازدحام سرور افزایش دهند.

غواص جهنمی 2 حدود هشت سال است که در حال توسعه است و تا 11 فوریه حدود 1 میلیون دستگاه فروخته است. در حال حاضر، با برنامه‌ریزی Arrowhead برای گسترش تیم توسعه‌دهنده خود برای محتوای آینده، این مجموع باید حتی بیشتر باشد. نقشه راه در دست ساخت بود، اما در مقایسه با آنچه که اکنون می‌خواهیم انجام دهیم، بسیار قدیمی بود، بنابراین تیم در حال کار بر روی یک نقشه راه جدید است، مدیر عامل استودیو یوهان پیرستد.

غواص جهنمی 2 موجود بر روی PS5 و PC، با پشتیبانی از چند نفره چند پلتفرمی. Arrowhead ممکن است در آینده پیشرفت متقاطع را اضافه کند، اما این تضمین نشده است، حتی اگر افراد زیادی روی هر دو پلتفرم بازی کنند. در ضمن، بررسی ما را در اینجا بررسی کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید