مدیر خلاق Helldivers 2 توصیه می‌کند برای خرید بازی منتظر بمانید تا مشکلات سرور برطرف شود


با توجه به مشکلات اخیر، غواص جهنمی 2Johan Pilestedt، مدیر عامل توسعه دهنده Arrowhead Game Studios، به بازیکنان بالقوه در پلتفرم رسانه اجتماعی X (توئیتر سابق) گفت که باید منتظر بمانند تا بازی از خریدهای مبتنی بر بازیکن پشتیبانی کند. من به او گفتم. غواص جهنمی 2.

پیرستد گفت: «اگر پول نقد ندارید، بعداً بیایید». ما یک بازی واقعا سرگرم کننده ایجاد کرده ایم، اما ارزش آن را دارد که تا زمانی که سرورها بتوانند ظرفیت ما را پشتیبانی کنند، صبر کنیم.

پیرستد در ادامه گفت که برای بازیکنان دلخراش خواهد بود که بفهمند آنها خریداری شده اند. غواص جهنمی 2 من دارم پولی که به سختی به دست آورده ام خرج می کنم و به دلیل صف های سرور نمی توانم بازی کنم.

استودیو برای حل بسیاری از مشکلات کار کرده است غواص جهنمی 2 تا آنجا که ممکن است، همانطور که آنها وعده به روز رسانی این هفته را برای رفع برخی از “جدی ترین مشکلات” بازی دادند. غواص جهنمی 2 موفقیت خارق‌العاده‌ای بود که استودیو برای جلوگیری از بارگذاری بیش از حد سرور، تعداد بازیکنان همزمان را روی 450000 نفر محدود کرد.

در همین حال، به نظر نمی رسد که محبوبیت بازی کاهش یابد، زیرا 400000 بازیکن همزمان در استیم، از Grand Theft Auto 5 به عنوان یکی از پربازیگرترین بازی های این پلتفرم پیشی گرفته اند.

غواص جهنمی 2 در رایانه شخصی و PS5 موجود است. بررسی ما را برای جزئیات بیشتر بخوانید. در اینجا 15 تغییر کیفیت زندگی و ویژگی هایی که ممکن است به آنها نیاز داشته باشید آورده شده است.

نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید