مدیر خلاق Helldivers 2 توضیح می دهد که چرا سیستم ترانس ماگ ندارد


این را یوهان پیلستد، مدیرعامل استودیو بازی Arrowhead اعلام کرد. غواص جهنمی 2 شما یک سیستم ترانس ماگ دریافت نخواهید کرد. آقای پیرستد، که به عنوان مدیر خلاقیت نیز فعالیت می کند غواص جهنمی 2، به پلتفرم رسانه اجتماعی X (توئیتر سابق) پیوست تا در مورد اینکه چرا سیستم transmog برای بازی معنی ندارد صحبت کند.

پیلستد گفت: «ما ترانسموگ انجام نمی دهیم. “این منطقی نیست. دلیل متفاوت به نظر رسیدن تجهیزات این است که آنها اثرات متفاوتی دارند. تعویض یکی با دیگری مانند داشتن سیبی است که طعمی شبیه بیکن دارد و بالعکس.”

برای زمینه، سیستم transmog اساسا به بازیکنان اجازه می دهد تا ظاهر زره خود را بدون تغییر جلوه های زرهی ترجیحی خود تغییر دهند. این به این معنی است که این ویژگی به بازیکنان اجازه می‌دهد تا زره‌هایی را انتخاب کنند که نارنجک‌های بیشتری را در اختیار داشته باشند و در عین حال ظاهر زرهی دلخواه خود را حفظ کنند.

غواص جهنمی 2 سفارشی سازی بصری زیادی به جز زره، سکان و شنل انتخابی بازیکن وجود ندارد. از بین این گزینه ها، فقط زره دارای اثر گیم پلی است، در حالی که شنل ها و کلاهک ها صرفاً جنبه آرایشی دارند.

غواص جهنمی 2 اخیراً Democratic Explosion Warbond جدید را معرفی کرد که سلاح‌ها، زره‌ها، شنل‌ها و سایر موارد قابل استفاده جدید را به همراه داشت. این بازی برای رایانه های شخصی و PS5 در دسترس است و اخیراً در ماه مارس در صدر جدول فروشگاه پلی استیشن قرار گرفته است.

نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید