Helldivers 2 – مدیر عامل Arrowhead می گوید 3 میلیون نسخه فروخته شده است


سونی آمار فروش را تایید نکرده است، اما غواص جهنمی 2، که به نظر می رسد در هفته های اخیر به سرعت افزایش یافته است. مدیر عامل Arrowhead Game Studios Johan Pilestedt اخیراً پس از افشای فروش نزدیک به 1 میلیون نسخه در 12 فوریه اشاره کرد که نزدیک به 3 میلیون نسخه فروخته شده است.

این پس از به‌روزرسانی است که بار سرور تیرانداز تعاونی را افزایش می‌دهد و به آن اجازه می‌دهد تا حداکثر 700000 بازیکن همزمان را در همه پلتفرم‌ها پشتیبانی کند. Pilestedt معتقد بود که به 800000 خواهد رسید، اما آخر هفته بدون هیچ مشکلی در سرور گذشت.

تیم توسعه در حال حاضر برای اجرای بهبودها و راه اندازی مجدد “طرح اصلی” کار می کند. نقشه راه هنوز فاش نشده است، اگرچه “چیزهای هیجان انگیز زیادی” به اشتراک گذاشته شده است. با توجه به موفقیت بازی، نقشه راه اصلی منسوخ شده است، اما نقشه راه جدیدی در راه است. Arrowhead همچنین در حال گسترش تیم خود برای مدیریت محتوای آینده است. منتظر اخبار بیشتر در این زمینه باشید.

غواص جهنمی 2 برای PS5 و PC موجود است. تعداد بازیکنان همزمان تنها در Steam به اوج 458709 نفر رسیده است که آن را در رده بیستم جدول های تمام دوران قرار می دهد. بررسی ما را در اینجا بررسی کنید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید