Automaton Walker و Gunship به Helldivers 2 اضافه شد


آخرین پچ استودیو بازی Arrowhead غواص جهنمی 2 با تغییرات بزرگی از جمله افزایش سطح سقف به 150، تنظیم تعادل برخی سلاح ها و اضافه کردن طوفان های برفی و طوفان های شن منتشر شد. اما دشمنان جدید و بدون سند، به خصوص جناح اتوماتون را نیز به همراه داشت.

اولین مورد یک وزنه واکر سبک AT-AT به نام Factory Strider است. مجهز به برجک های لیزری، می تواند ویرانگرهایی ایجاد کند که به آرامی حرکت می کنند اما باعث تخریب بزرگ می شوند. زره های سنگین همه جا وجود دارد و به نظر نمی رسد که هیچ دریچه ای وجود نداشته باشد که به راحتی آن را از بین ببرد.

دومین مورد، Automaton Gunship است که یکی از کاربران Reddit آن را به عنوان “موشک پرنده زره پوش سنگین ویرانگر با یک ویرانگر معمولی ثابت در سمت دیگر” توصیف می کند. آنها رگبار موشک ها و اگر نگوییم لیزرهای آتش سریع شلیک می کنند. توپ کوازار جدید LAS-99 و EAT-17 را می توان در یک شلیک با هدف قرار دادن موتور از بین برد، اما گفته می شود که کارخانه می تواند سه شلیک را به طور همزمان انجام دهد و برای از بین بردن آن به یک بمب جهنمی نیاز دارد. Masu.

از هر طرف که آن را برش دهید، دشمن جدید نیرویی است که می توان با آن حساب کرد و سیاره خودکارها را وخیم تر می کند. باید تعجب کنید که وقتی Illuminate ظاهر می شود، همانطور که در ماموریت های اخیر داده ها و اشاره شده است، همه چیز چگونه پیش خواهد رفت.

غواص جهنمی 2 اکنون برای PS5 و PC در دسترس است. بررسی ما را در اینجا بررسی کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید