«آخرین ما» از شبکه HBO برنده هشت جایزه امی خلاقیت شد


سال گذشته، ما با HBO همکاری کردیم تا یکی از بهترین و موفق ترین اقتباس های بازی را به دست آوریم. آخرین ما، و جای تعجب نیست که برای چنین سریالی که به طور گسترده پذیرفته شده است، تعداد زیادی جوایز و تمجیدها را به خود اختصاص داده است.

در واقع، در جوایز اخیر امی هنرهای خلاق، آخرین ما، این فیلم در مجموع نامزد 19 جایزه شد و برنده 8 جایزه شد. نکات برجسته عبارتند از: نیک آفرمن، بازیگر نقش بیل در قسمت 3، “Long Long Time” و استورم رید، بازیگر نقش رایلی در قسمت 7. “چپ پشت”.

این نمایش همچنین برنده جوایزی برای آرایش مصنوعی، جلوه های ویژه بصری، طراحی عنوان اصلی، میکس صدا، ویرایش صدا و ویرایش تصویر شد.

همان شب، آخرین ما این فیلم نامزد سه جایزه گلدن گلوب شد، اما نتوانست هیچ یک از آنها را به دست آورد. اما در مراسم پرایم‌تایم امی، پنج برنده از جمله سریال‌های درام برجسته، پدرو پاسکال (جوئل) برای بهترین بازیگر نقش اول مرد در یک سریال درام و بلا رمزی (الی) برای بهترین بازیگر نقش اول زن در یک سریال درام وجود خواهد داشت. نامزد دو جایزه

تولید فصل 2 در نوامبر سال گذشته اعلام شد. آخرین ما در سال 2025 نمایش داده خواهد شد. کل بازی دوم را پوشش نمی دهد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید