طبق گزارش ها، فصل دوم «آخرین ما» شبکه HBO در اوایل سال 2025 پخش خواهد شد


در سال‌های اخیر اقتباس‌های تلویزیونی و سینمایی زیادی از بازی‌های ویدیویی انجام شده است، اما تعداد کمی از آنها به اوج‌هایی رسیده‌اند که HBO دارد. آخرین ما پارسال انجامش دادم فصل اول سریال به قدری موفق بود که مدت کوتاهی پس از پخش آن، فصل دوم آن به طور رسمی روشن شد، و اگرچه گزارش‌های قبلی پیش‌بینی می‌کردند که در سال 2025 نمایش داده شود، تاریخ انتشار مشخصی همچنان نامشخص است.

متأسفانه، این هنوز تغییر نکرده است، اما حداقل به نظر می رسد که پنجره ها کوچکتر می شوند. همانطور که توسط Deadline (از طریق بحث درباره فیلم در توییتر) گزارش شده است. آخرین ما'' فصل 2 قرار است در نیمه اول سال 2025 پخش شود. این با اظهارات سال گذشته بلا رمزی، بازیگر نقش الی در سریال، مطابقت دارد.

اخیرا، HBO اولین نگاه فصل 2 به جوئل و الی (به ترتیب با بازی پدرو پاسکال و بلا رمزی) را به اشتراک گذاشت. آخرین ما شامل 2 تصویر جدید در فصل آینده چندین شخصیت کلیدی جدید از جمله ابی (با بازی کیتلین دیور)، دینا (با بازی ایزابل مرسدس) و جسی (با بازی یانگ مژینو) معرفی خواهد شد. همچنین تایید شده است که فصل 2 همه چیز را پوشش نخواهد داد. The Last of Us قسمت 2.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید