استودیو Hazelight بازی بعدی خود را در Gamescom معرفی خواهد کرد


3 سال گذشت با هم انجامش میدیم از زمان انتشار، سوالات در مورد بازی بعدی Hazelight استودیو توسعه دهنده بلندتر و بلندتر شده است و به نظر می رسد که ممکن است مجبور نباشیم خیلی منتظر بمانیم تا بفهمیم بازی بعدی چیست. بسیاری حدس می زدند که Hazelight پروژه جدیدی را در یکی از چندین نمایشگاه تابستانی که اخیرا برگزار شد، اعلام خواهد کرد، اما این اتفاق نیفتاد، اما به نظر می رسد که این اعلامیه هنوز به زودی منتشر می شود.

حداقل این چیزی است که به نظر می رسد تیزر خود استودیو نشان می دهد. بر اساس فعالیت توییتری Hazelight و بنیانگذار/کارگردان Josef Fares، اخیراً جف کیلی، تهیه کننده و مجری The Game Awards، Summer Game Fest و Gamescom Opening Night Live از دفاتر این استودیو بازدید کرده است. فارس به همراه عکسی از خود و کیلی در دفتر هیزلایت در توییتی نوشت: «امسال اتفاقات خوبی در حال رخ دادن است. این می تواند نشان دهد که بازی بعدی استودیو Hazelight می تواند در رویداد Keighley معرفی شود.

Gamescom Opening Night Live در ماه آگوست، برنامه بعدی است که کیلی میزبان آن خواهد بود، بنابراین شاید او را در آنجا ببینیم. با هم انجامش میدیم و راه فرار پروژه بعدی توسعه دهنده. اگر نه، آیا در مراسم The Game Awards دسامبر امسال معرفی می شود؟

Haelight قبلاً اشاره کرده بود که بازی بعدی آنها هر چه باشد در سال جاری معرفی خواهد شد، بنابراین احتمالاً برای جزئیات بیشتر نیازی به صبر طولانی نیست.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید