Hawken Reborn – حداقل نیازمندی ها، اسکرین شات ها، جزئیات دسترسی اولیه فاش شد


505 Games اخیراً یک شوتر مکانیکی رایگان برای بازی را معرفی کرده است. هاکن احیا کردن هاکن دوباره متولد شد ” در 17 مارس از طریق Steam Early Access به رایانه شخصی می آید، اکنون طرفداران از یک عنوان متمرکز بر PvE چه انتظاری دارند؟

این شرکت در صفحه Steam خود گفت که جامعه “امیدوار است نقشی کلیدی در شکل دادن به آینده بازی ایفا کند.” اصول اولیه بازی در جای خود قرار دارد و اولین ماموریت های داستانی را برای دستیابی به مکانیزم ها و سلاح های مختلف شروع می کند. ”

هاکن دوباره متولد شد حدود 18 ماه است که در Early Access بوده است، اما 505 Games می‌خواهد “با توسعه بازی هماهنگ شود و مطمئن شود که زمان لازم برای آماده شدن برای یک نسخه 1.0 مناسب را دارد.” مرحله فعلی صیقل دادن رابط کاربری، تعامل دشمن و غیره، بهینه سازی و بهبود گیم پلی است.

فاز 2 “Beyond” ماموریت های جدید، مکانیک ها و سایر محتوای سرگرم کننده را اضافه می کند. این نسخه رسمی را به عنوان “شروع” تبلیغ می کند. هاکن فصل بعدی شامل چند نفره همکاری، محتوای جدید هیجان انگیز برای کاوش و جمع آوری، و یک داستان حماسی است که شما را درگیر می کند. حتی اگر نسخه 1.0 منتشر شود، هاکن دوباره متولد شد هنوز هم می توانید به صورت رایگان بازی کنید.

پس از دسترسی اولیه، می توانید از طریق 6 ماموریت داستانی، ماموریت های رادیویی قابل پخش مجدد در گشت ها و 1 منطقه بازی کنید. این پنج دستگاه را نیز می توان با سلاح ها و رانشگرهای مختلف سفارشی کرد. گزینه های اضافی در به روز رسانی های آینده اضافه خواهد شد.

حداقل سیستم مورد نیاز را بررسی کنید و تصاویر صفحه را در زیر ذخیره کنید.

هاکن دوباره متولد شده_05
هاکن دوباره متولد شده_06
هاکن دوباره متولد شده_07
هاکن دوباره متولد شده_08
هاکن دوباره متولد شده_01
هاکن دوباره متولد شده_02
هاکن دوباره متولد شده_03

نیازکمترین
سیستم عاملویندوز 7 64 بیتی (و جدیدتر)
پردازندهIntel Core i5-4430 / AMD FX-6300
حافظه8 گیگابایت رم
پردازنده های گرافیکیNVIDIA GeForce GTX 960 2GB / AMD Radeon R7 370 2GB
مستقیم Xنسخه 1
سپرده گذاری30 گیگابایت فضای خالینویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید