haunted chocolatier

Haunted Chocolatier، بازی بعدی خالق Stardew Valley «هنوز مدتی است»


Eric “ConcernedApe” Barone خود را در تاریخچه بازی ها نوشته است. دره استاردیو، و در حالی که سیم‌کارت محبوب کشاورزی هیچ نشانه‌ای از کاهش سرعت در هنگام فروش نشان نمی‌دهد، توسعه‌دهنده توجه خود را به پروژه بعدی خود معطوف کرده است. شکلاتی جن زده، این بازی شما را در نقش شکلات‌فروشی قرار می‌دهد که در قلعه‌ای خالی از سکنه زندگی می‌کند، اما از آنجایی که در به‌روزرسانی‌ها خشک شده است، بسیاری از آن‌ها می‌پرسند تا انتشار بازی چقدر طول می‌کشد.

همانطور که می توانید تصور کنید، به این زودی اتفاق نخواهد افتاد. بارون در مصاحبه ای با Screen Rant فاش کرد که در حال کار بر روی: شکلاتی نفرین شده تقریباً دو سال در این مرحله، با قضاوت بر اساس این واقعیت که او روی آن کار می کرد دره ستاره ای در چهار سال و نیم زندگی، پروژه دوم او هنوز برای مدتی در حال توسعه است تا اینکه آماده راه اندازی شود.

او در پاسخ به سوالی درباره پیشرفت بازی گفت: “ما در حال پیشرفت هستیم، اما این یک بازی بزرگ است.” “من یک چشم انداز بزرگ و جاه طلبانه برای آن دارم. این کار کمی دلهره آور است. اما دره ستاره ای چهار سال و نیم طول کشید.من کار کرده ام شکلاتی نفرین شده برای یکی دو سال و نیم گذشته. ما آن را کمی بیش از یک سال پیش اعلام کردیم، اما هنوز زمان زیادی باقی است. اما من فکر می کنم کار می کند. این روزها. خیلی چیزهای خوب تا الان. “

بارون رو هم به صورت زیر اضافه کردم شکلات‌های خالی از سکنه، دره استاردیو ممکن است به‌روزرسانی‌های مهمی را پس از راه‌اندازی به‌طور مداوم دریافت کنید. با این اوصاف، هنوز تا مرحله نهایی شدن فاصله دارد و ممکن است بسته به عوامل خاصی اتفاق بیفتد یا نباشد، مانند اینکه آیا بازی به اندازه کافی پایگاه پخش دارد که آن را توجیه کند یا خیر. مواردی وجود دارد.

او پرسید: «فکر می‌کنم این احتمال زیاد است. شکلاتی نفرین شده یک طرح مشابه پس از راه اندازی را دنبال کنید دره ستاره ای“این بستگی به این دارد که بقیه مراحل توسعه چگونه پیش برود و زمانی که بازی را اجرا می کنم کجا باشد. تا حدودی به واکنش بازیکنان به بازی بستگی دارد. هیچ کس آن را بازی نخواهد کرد.” اگر چنین است، ممکن است به بازی دیگری بروم، اما اگر مردم واقعاً در مورد بازی هیجان‌زده هستند، به من انرژی و الهام می‌دهد تا آن را به روز کنم. من هنوز Stardew Valley را بازی می‌کنم. من هنوز Stardew Valley را دوست دارم زیرا افراد زیادی هستند که این کار را انجام می‌دهند.”

شکلاتی نفرین شده برای PC در دست توسعه است. نسخه های دیگر پلتفرم ها هنوز اعلام نشده است.نویسنده: Shubhankar Parijat