Hasbro در حال توسعه یک بازی AAA GI Joe Snake Eyes از سازندگان Batman: Arkham Asylum است.


Hasbro در زمینه بازی به موفقیت بی سابقه ای دست یافته است. دروازه بالدر 3، بنابراین، جای تعجب نیست که این شرکت قصد دارد حضور خود را در فضای AAA به طور قابل توجهی گسترش دهد. این شرکت قبلاً تأیید کرده است که در حال مذاکره با چندین شریک خارجی بالقوه است. دروازه بالدر 4 (استودیوی لاریان تایید کرده است که برای پروژه بعدی خود بر روی IP خود تمرکز می کند.) در همین حال، Archetype Entertainment متعلق به Hasbro نیز در حال کار بر روی یک RPG علمی تخیلی AAA به شکل زیر است: خروج. علاوه بر این، در مصاحبه اخیر با GamesIndustry، دن ایوب، مدیر توسعه محصولات دیجیتالی Hasbro's Wizards of the Coast، جزئیات جدیدی را درباره پروژه بزرگ دیگری که در این شرکت در دست اجرا است، فاش کرد.

Atomic Arcade، یک استودیوی داخلی Hasbro AAA مستقر در کارولینای شمالی، در حال حاضر است جی آی جو بازی ایوب که می گوید «مال پدرت نیست» جی آی جواو نقش چشمان مار را بازی کرد. به گزارش ایوب، هاسبرو انتظار دارد که این مسابقه “یک ضربه زدن به بازو” باشد. جی آی جو حق امتیاز. ”

«Snake Eyes یک IP جدید نیست، اما امیدوارم جی آی جو او گفت: «این سریال به ما اجازه می دهد تا کارهای جدیدی انجام دهیم و آن را به شیوه ای غیرسنتی در بازی های ویدیویی بیان کنیم.

جالب اینجاست که Atomic Arcade توسط یک توسعه دهنده سابق Rocksteady هدایت می شود. Batman: Arkham Asylum. در واقع، ایوب می گوید که استودیو در تلاش است تا «کاری مشابه» با بازی Snake Eyes انجام دهد. جی آی جو IP چیست؟ آسایشگاه ارخم من آن را برای بتمن.

ایوب گفت: «موضوع مشترکی که در همه این استودیوها می بینیم، رهبری و تیم هایی است که به نوعی کارهایی را که ما قبلاً سعی در انجام آن داریم انجام داده اند.

مشخص نیست که آیا این بازی از نظر گیم پلی و رویکرد طراحی تجربه ای مشابه با عنوان 2009 خواهد بود یا خیر، اما این بازی که بر روی Snake Eyes به عنوان شخصیت اصلی تمرکز دارد، مطمئناً تجربه زیادی در مبارزه و مخفی کاری خواهد داشت. مناسب خواهد بود. تجربه اصلی

باید دید تا زمان معرفی رسمی بازی Snake Eyes از Atomic Arcade چقدر طول می کشد، اما با توجه به سابقه رهبری این استودیو، می توان گفت که بسیاری از آنها این بازی را تماشا خواهند کرد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید