تهیه‌کنندگان هاروستلا از ساخت دنباله آن خوشایند خواهند بود، از طرفداران حمایت می‌کند


RPG اکشن شبیه سازی کشاورزی Square Enix Harvestera این بازی چندی پیش برای سوییچ و رایانه شخصی منتشر شد، اما سازندگان از هم اکنون به دنبال یک دنباله احتمالی هستند. در مصاحبه ای با Twinfinite، Daisuke Taka تهیه کننده گفت که اگر به تیم سازنده فرصت ساخت بیشتر داده شود، “راضی خواهند بود”. Harvestera بازی‌ها، و برای همین از طرفداران پشتیبانی می‌کنند.

او گفت: خوشحال می شوم اگر بتوانم این بازی را ادامه دهم، از همه حمایت می کنم.

تاکا با اشاره به جاه طلبی های تیم توسعه برای یک دنباله بالقوه، گفت: Harvestera ایده‌های زیادی وجود داشت که محقق نشدند، زیرا ما روی ایجاد پایه‌های اولیه تمرکز داشتیم.

تاکا گفت: “هنوز چیزهای زیادی وجود دارد که به دست نیامده اند.” اما تلاش برای ایجاد همه چیز در عنوان اول، پایه‌های بازی را نامشخص می‌گذارد. وقتی نوبت به این سری می‌شود، می‌خواهیم با استفاده از پایه‌های قانع‌کننده سیستم پایه، به افزودن ویژگی‌های هیجان‌انگیزتر ادامه دهیم. فکر می‌کنم.»

Harvestera باید دید که آیا اسکوئر انیکس تصمیم خواهد گرفت که بیشتر در این ملک سرمایه‌گذاری کند، زیرا با رتبه‌بندی‌های انتقادی و تجاری خود جهان را شگفت‌زده نکرده است. ما بیش از 26000 واحد فروختیم.

در بررسی ما هاروسترا، آن را بررسی 7/10 داد و گفت:Harvestera اطراف لبه‌ها خشن است و واقعاً آنچه را که می‌خواهد انجام دهد، انجام نمی‌دهد، اما یک سیم‌کارت کشاورزی سرگرم‌کننده و جذاب است که برای طرفداران این ژانر ارزش دیدن دارد. ‘ بازبینی کامل را اینجا بخوانید.

Harvestera در نینتندو سوییچ و رایانه شخصی موجود است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید