هری پاتر: قهرمانان کوئیدیچ – بازی‌های نمایشی لو رفته، سفارشی‌سازی‌ها و موارد دیگر


با وجود موفقیت انتقادی و تجاری آن،میراث هاگوارتزاجازه ندادن بازیکنان به بازی کوییدیچ تعداد زیادی از مردم را ناامید کرد، اما البته WB Games برنامه هایی برای این ورزش جادویی دارد.اوایل سال جاری این شرکت اعلام کردهری پاتر: قهرمانان کوئیدیچ، یک عنوان چند نفره مستقل و کامل بود که در آن زمان هیچ گیم پلی را نشان نمی داد، اما برخی از بازی ها اکنون شروع به نمایش آنلاین کرده اند.

در حال حاضر در نسخه بتا بسته استقهرمان کوییدیچبا این حال، یکی از کاربران ظاهرا NDA را شکست و اخیراً تعداد زیادی فیلم را در توییچ (از طریق Push Square) آپلود و پخش کرده است. گیم پلی لو رفته بازی کامل را با تصاویری چشمگیر به نمایش می گذارد، اما علاوه بر خود ورزش، مکانیک ها و سیستم های جانبی مانند شخصی سازی را نیز معرفی می کند که شامل انتخاب نقش، تغییر ظاهر شخصیت، جشن های گل، جاروها، مسیرهای جارو می شود. و بیشتر. ، بیشتر.

هنوز اطلاعاتی در مورد زمان آماده شدن WB Games و توسعه دهنده Unbroken Studios برای معرفی رسمی این بازی وجود ندارد، اما تصاویر منتشر شده از گیم پلی نشان می دهد که این بازی در مسیر درستی قرار دارد.

هری پاتر: قهرمانان کوئیدیچاین برای رایانه های شخصی و کنسول ها در حال توسعه است و هنوز تاریخ انتشار آن مشخص نشده است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *